НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
29 Жовтня, 17:47
Это архивная запись.

Вистава «Ресторан «Україна»»

Дата:08 Лютого 2019
Час:19:00
Місце:Полтавский областной театр кукол

улица Пушкина, 32  на карте Полтавы

тел.: (05322) 7-90-66, (0532) 56-43-54

8 лютого у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбудеться показ вистави "Ресторан "Україна".

У фокусі перформансу "Ресторан "Україна" — явище корупції, яке є однією з нагальних проблем сучасної України. Вистава створена у жанрі постдокументального, постдраматичного театру і є публічною спробою дослідження феномену корупції через самодослідження та занурення у власне сприйняття корупції.

"Ресторан "Україна" побудовано на особистому досвіді двох акторок — Ніни Хижної й Оксани Черкашиної. Драматург Діма Левицький — автор польсько-українського проекту "Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду", вистави "ДПЮ" — допомагав "зібрати історію" в цілісне дійство.

Як результат — динамічне, гротескне, трагікомічне та епатажне шоу з сучасними, яскравими та показовими резонансними корупційними кейсами.

До речі, вистава увійшла до топ-10 найкращих прем'єр Києва 2017 року.

Опис вистави:
"Потреба говорити про корупцію провокує потік свідомості, серію перформативних галюцинацій акторок, де на поверхню виходять дитячі спогади, особисті травми, ідіосинкразії, зізнання, відчуття професійної нереалізованості та безпорадності.
Чи є ця неможливість говорити про корупцію — капітуляцією перед поставленим завданням? Чи означає вона прийняття обивательської позиції, з точки зору якої, корупція, звісно, заслуговує на засудження, але своя сорочка — до тіла ближче? Але якщо особисте – це політичне, більше того — це його причина і результат, то чи може бути цей потік особистого —жестом звільнення: від потреби завчати чиїсь слова, від прописаного сценарію, від сценариста, від авторитета, від боса, від Батька? Врешті, саме антиавторитарний мотив, так само, як і антиолігархічний чи патріотичний — часто стає одним із побічних ефектів антикорупційних рухів.
Однак тіло Батька вже давно лежить на столі. Що означає, що сценарію дійсно немає, і фінал — відкритий. А тому вивільнення особистого може стати як жестом прийняття відповідальності, так і захопити собою настільки, що ми й не зауважимо, як місце старого Батька непомітно обійме новий"

Творча команда вистави
Акторки: Ніна Хижна, Оксана Черкашина
Драматург: Діма Левицький,
Художнє оформлення, саунд-дизайн: Євген Якшин

За дослідження корупційних кейсів відповідав Пьотр Армяновський. Світлове вирішення - Євген Копйов.

УВАГА! У виставі використовується ненормативна лексика.
Обмеження за віком - 18+

Вхід вільний, реєстрація обов'язкова: https://goo.gl/forms/gnQKdzLW3myg184H3


Показ вистави відбуватиметься в рамках проекту "Інноваційні мистецькі заходи для протидії корупції" Громадської організації "Точка дотику" за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI), яка фінансується Європейським Союзом та спів-фінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).
Організатор: Громадська організація "Точка дотику".
Вистава створена за підтримки Гете-Інституту.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок