НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
26 Травня, 01:38
Это архивная запись.

Театральний проект "FREE ДОМ". Вистава "Амадей"

Дата:10 Квітня 2018
Час:19:00
Місце:Театр им.Н.В.Гоголя

улица Соборности (Октябрьская), 23  на карте Полтавы

тел.: Каса: (05322) 60-78- 61; довідка: (05322) 60-78- 56; театральний довідник: (099)602-79-08.

Тривалість 3 години з антрактом.

…"Я тепер знаю свою долю. Я відчув спустошеність.

Зараз у якому-небудь Віденському трактирі стоїть хлопчина, здатний покласти на папір звичні ноти, які можуть осоромити найвидатніших музикантів і перетворити їх музику на ніщо – у мертві подряпини на папері. Дякую, синьор! Ви подбали про те, щоб я тепер завжди відчував себе неповноцінним. За що? Чому?.. У чому моя провина?..

До сьогодні я прагнув творити добро. У поті чола свого полегшував життя ближніх. Ти ж знаєш, як тяжко я працював! І все заради того, щоб кінець кінцем я зміг почути твій голос! Я чую його зараз, і він кричить мені тільки одне ім′я – МОЦАРТ!... Інфантильний, глузливий, самовдоволений, Моцарт! Він палець об палець не вдарив, що б кому-небудь допомогти! Непристойний Моцарт! І от саме його Ти обираєш виконавцем своєї волі!

Що ж, нехай так і буде! Але від нині ми з Тобою вороги! Ти і я! Я не стерплю від Тебе цього – чуєш?.. Кажуть, з Богом жартувати неможна. Але я скажу інакше. Жартувати неможна з людиною! Зі мною неприпустимо жартувати! Віднині Ти Ворог мій! І я клянуся, що до останнього подиху, усіма силами своєї душі я буду вести з Тобою боротьбу!"…


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок