14 Декабря,
17:09
Это архивная запись.

Вистава "Антигона"

Дата:12 Ноября 2016
Время:18:00
Место:Полтавский областной театр кукол

улица Пушкина, 32  на карте Полтавы

тел.: (05322) 7-90-66, (0532) 56-43-54

Вистава, створена за трагедією давньогрецького драматурга Софокла.

Головні герої вистави: Антигона, Ісмена, Полінік та Етеокл – діти колись правлячих царів Едіпа та Іокасти. Після їх смерті до влади приходить Креонт – брат Іокасти. Він встановлює свої закони у Фівах.

Справжні нащадки царя Едіпа, його сини – Полінік та Етеокл мають свої плани на правління державою, але через те, що плани не збігаються, вони вступають у братовбивчий двобій і вбивають один одного. Креонт видає наказ поховати Етеокла, як героя, захисника своєї держави, а Полініка залишити просто неба, як зрадника.

Дізнавшись про це, любляча сестра Антигона, вирішує ослухатися наказу царя Креонта та ховає Полініка так, як належить поховати рідну людину. За це цар карає її і замуровує живцем у печері. Згодом Креонт зрозумів, що вчинив зле, але не встиг нічого вже змінити. Цією трагедією Софокл закликає нас до порядності, розуму та людяності.


Вікова категорія: 16+ (для дорослих)
Режисер: Заслужена артистка АР Крим О. Дмітрієва
Художник: Н. Денисова
Хореограф: Р. Ніконенко


не пропустите это:

17 Дек 2017 — 10 Янв 2018
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь