НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
23 Лютого, 15:35
Это архивная запись.

Презентація книги про початок війни

Дата:04 Березня 2020
Час:14:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У презентації візьмуть участь упорядники - співробітники Українського інституту національної пам’яті (м.Київ) Роман Кулик та Максим Майоров. Брошура "2014: початок російсько-української війни" - проєкт, який народився з інформаційних матеріалів Українського інституту національної пам’яті "До 5-річчя від початку збройної агресії
Російської Федерації проти України".

Напрацьовані матеріали були суттєво розширені співробітниками Українського інституту національної пам’яті Романом Куликом та Максимом Майоровим (сьогодні вони як автори завітали з Києва до нас презентацію) і стали книгою-брошурою, яку можна поділити на два блоки: перший - це історичний контекст і передумови російської агресії 2014 року. Другий - хронологія початку російсько-української війни, від окупації Криму до підписання "Мінських угод".  Яку подію можна вважати точкою відліку для початку конфліктів народів?
Як саме Росія вела експансію і захоплення українських земель? Які особливості сучасної війни та форми її ведення? Брошура "2014: початок російсько-української війни" – спроба дати лаконічні й комплексні відповіді на ці питання. Вона може стати настільною книгою для тих, хто прагне знайти витоки російсько-українського протистояння та з’ясувати історичний контекст нинішньої війни.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок