НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
27 Січня, 02:59
Это архивная запись.

Урбаністично-культурний проект «Майстерня міста»

Дата:30 Тра 2019 — 02 Чер 2019
Час:09:00
Місце:Полтава,театральна площа
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у Майстерні міста!
Урбаністично-культурний проект "Майстерня міста" став дієвою платформою для співпраці та спілкування громадських організацій, ініціатив, митців, ремісників, громадських активістів та міської влади.
Головною метою заходу є залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста.
Цього року проведення вже четвертого щорічного фестивалю "Майстерня міста" в м.Полтава заплановано з 30 травня по 2 червня 2019 року.
Тема четвертого фестивалю "Майстерня міста" - розвиток міської інфраструктури.
Всі проекти в рамках фестивалю мають бути обов’язково пов’язані із реалізацією запланованих проектів Концепції інтегрованого розвитку міста "Полтава 2030"
Призначення "Майстерні міста 2019":
• проведення відкритих профільних дискусій та круглих столів на теми актуальні для просторового розвитку інфраструктури міста.
• широке обговорення та ініціація старту проектів, передбачених Концепцією інтегрованого розвитку "Полтава 2030".
• мобільність: поширення ідей мультимодальності, популяризація енергоефективного транспорту у місті та велоруху, ідеї для посилення доступності та безбар’єрності громадського транспорту.
• презентація і обговорення новаторських ідей щодо покращення громадського простору, демонстрації цікавих рішень та пропозицій урбаністів, дизайнерів, архітекторів.
• освітні заходи для дітей з наведених вище тем.
У 2019 році Майстерню міста організовують команда КО "Інститут розвитку міста" та проект "Інтегрований розвиток міст в Україні", який виконує німецька урядова компанія "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH".
Запрошуємо до співпраці усіх, хто має актуальні, сучасні проекти та ідеї.
Просимо учасників заздалегідь звернути увагу, що проект надає базову організаційну підтримку.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2021 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок