НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
23 Лютого, 15:36
Это архивная запись.

Презентація "Історико-архітектурна та культурна спадщина Полтавщини"

Дата:17 Травня 2019
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Презентація першої монографії серії "Історико-архітектурна та культурна спадщина Полтавщини","Будинок Полтавського музею авіації і космонавтики 
(історична ретроспектива)" за авторством наукових працівників музею: Владлена Орлова й Олександра Яновича, а також на відвідувачів очікує виставка світлин.


Подія відбудеться 17 травня 2019 р. о 10.00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського в кімнаті 213 (2-ий поверх).

Вхід за запрошеннями.

Інформація про авторів:

Орлов Владлен Миколайович – кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок Полтавського музею авіації і космонавтики, відділу Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Історик та історіограф історії релігії, політолог та краєзнавець. Автор більше 100 наукових, науково-методичних та публіцистичних публікацій, зокрема двох монографій Лауреат іменної стипендії Полтавського міського голови для молодих учених вищих навчальних закладів та наукових установ м. Полтави у 2017 р.

Янович Олександр Васильович – завідувач сектору науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок Полтавського музею авіації і космонавтики, відділу Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. Історик, музеєзнавець та краєзнавець. Багаторічний очільник Державного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви". Автор багатьох наукових та науково-популярних видань з історії Полтавщини.разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок