НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
23 Лютого, 03:43
Это архивная запись.

Тренінг "Зелені проекти для шкіл"

Дата:14 Лип 2018 — 15 Лип 2018
Час:10:00
Місце:вул. В. Чорновола, 12, Grass Coworking
Як зробити школу дійсно “зеленою”? Як провадити креативні та сучасні проекти у заклади освіти, що стануть цікавими як колективу, так і школярам? Як будувати відповідальні та партнерські стосунки з колегами та донорами? Як заручитися ресурсною та фінансовою підтримкою свого шкільного проекту?

Все це та набагато більше під час тренінгу “Еколтави” - “Зелені проекти для шкіл”/Green Projects for schools”.

Тренінг "Зелені проекти для шкіл" буде корисним для тих, хто хоче навчитися професійному управлінню "зеленими" ініціативами у школі та залучати кошти й ресурси для підвищення енергоефективності у своєму закладі.

Захід відбудеться 14-15 липня 2018 року в Полтаві
(Grass Coworking, вул. В. Чорновола, 12) з 10:00 до 17:00 кожного дня.

Тренерами заходу стануть експерти екологічних організацій країни - природоохоронної організації Екоклуб, та Ekoltava. Модератор заходу голова “Екоклубу” - Andriy Martynyuk має двадцятирічний досвід реалізації міжнародних проектів у галузі енергетики та захисту навколишнього середовища.

Навчання проводиться з метою підвищення проінформованості та обізнаності у сфері енергоефективності закладів освіти та включатиме лекції про те, як розробити проект, етапи реалізації проекту та напрацювання стратегії для залучення коштів на його втілення. По завершенню тренінгу директори шкіл мають подати напрацювання проекту, який вони хочуть впровадити у своїй школі. Розроблені проекти мають бути пов'язані з підвищенням енергоефективністі закладу.

Участь у тренінгу безкоштовна, відібраних учасників буде забезпечено обідом протягом всіх днів тренінгу. Всі транспортні витрати будуть відшкодовані після подання проїзних документів координаторам заходу.

Організатори тренінгу: громадська організація “Еколтава” за підтримки Корпусу миру Сполучених Штатів в Україні.

Контакти для зв'язку та уточнень:
Маргарита Мостова (099)92-99-794
office@ekoltava.org

  

не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2019 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок