НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
16 Серпня, 09:51
Это архивная запись.

Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років

Дата:21 Чер 2018 — 22 Чер 2018
Час:08:30
Місце:Полтавская государственная аграрная академия (ПГАА)

улица Сковороды, 1/3  на карте Полтавы

тел.: (0532) 500-273, (05322) 2-29-94, (0532) 61-26-63, (05322) 7-34-46, моб. (095) 884-14-89

Шановні партнери, колеги та учасники органічного ринку!
21-22 червня 2018 року ми проводимо спеціалізований ПОДВІЙНИЙ захід, повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур!
Перший день - Конференція "Органічне рослинництво: найкращі практики за 10 років" із залученням провідних фахівців: агрономів, консультантів, інших експертів на такі актуальні теми як:
- агротехніка та контроль бур'янів;
- живлення та сівозміна;
- насіння та захист посівів.

Наступного дня, 22 червня, відбудеться День Поля від ПП "Агроекологія" - компанії, що має більш ніж 30-річний досвід провадження органічного землеробства, - слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції. Цей захід буде присвячений саме методам підтримання балансу родючості ґрунту. У рамках Дня Поля учасники зможуть відвідати та порівняти посіви 12 сортів озимої пшениці та на власні очі побачити, як компанія працює з сидеральними культурами, заготовляє компост та живить ґрунт.

У програмі:
- демонстрація передової техніким і обладнання для боротьби з бурянами;
- техніка для основного обробітку поля;
- використання дрону для фітомоніторингу.

Після польової демонстрації для охочих передбачена екскурсія на завод ТОВ "Укролія" - знаного виробника якісної соняшникової олії!

Конференція "Органічне рослинництво" - це провідний захід українського органічного сектора, що проходить щорічно під організацією Органік Стандарт вже п’ятий рік поспіль.
Так як більшість сертифікованих органічних операторів (>65%) в Україні займаються виготовленням чи переробкою продукції польових культур, конференція націлена сприяти інформаційному збагаченню та обміну досвідом насамперед між аграріями.

Окрім того, захід має на меті залучити якомога більше зацікавленої аудиторії, адже ми прагнемо, щоб органічний сектор в Україні впевнено зростав. Задля цього ми створюємо платформу для нетворкінгу виробників органічної продукції та запрошуємо до слова визнаних експертів і представників компаній, котрі впевнено займають нішу в органічному секторі.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2022 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок