НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
18 Травня, 16:29
Это архивная запись.

Міська скульптура. Дискусія

Дата:12 Червня 2018
Час:18:00
Місце:JUMP галерея современного искусства

улица Монастырская, 3  на карте Полтавы

тел.: +38 (067) 50-10-600

12 червня у галереї JUMP відбудеться дискусія "Міська скульптура - принципи сучасного публічного мистецтва. Ідеологія, смаки, тренди.". Модератор: Катерина Рай (Kateryna Ray).
Зустріч проводиться в рамках дискусійної платформи WEEKEND WITH VOLUME – проекта, спрямованого на розвиток, дослідження та популяризацію мистецтва скульптури України. Проект є довгостроковим та відбувається у форматі живих та віртуальних зустрічей з відомими українськими та міжнародними скульпторами і експертами.

Катерина Рай:
мистецтвознавець, куратор, дослідник сучасного візуального мистецтва. Членкіня конгресу активістів культури України. Ведуча радіо (Prosto Radio) та телебачення.

Історія проекту WEEKEND WITH VOLUME:
- 17 березня 2018 року в рамках проекту "Більше ніж скульптура" у AU Gallery відбулася дискусійна сесія WEEKEND WITH VOLUME на тему сучасна скульптура та новітні технології – синтез та заміщення. VR та AR як інструменти для втілення нових ідей або майбутні конкуренти візуального мистецтва. Світові приклади співпраці віртуального та реального мистецтва, якими можливостями сьогодні наділені художники та як і навіщо ними користуватись.
- 24 квітня 2016 року у просторі КАМА відбулася дискусія на тему, що сьогодні можна вважати скульптурою? Які традиції досвіду минулого функціональні, а що варто було б залишити в 20-му столітті, у якості архаїчної системи координат?
Які завдання сьогодні ставить перед собою художник, торкаючись до матеріалу і "відкриваючи" нові тривимірні об'єкти. У чому полягає естетика ультрасучасної форми і де вона знаходить своє втілення. Що залишається (або має залишатися) вічним і незмінним в процесі створення мистецтва.
- 18 жовтня 2015 року у просторі Fedoriv Hub – тема: "Форма, об'єм, матеріал як спосіб мислення, національні архетипи в особливостях української скульптури".

ВХІД ВІЛЬНИЙ


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2022 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок