НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
25 Вересня, 22:48
Это архивная запись.

Презентація книги Альони Романової "Фігури білого дощу"

Дата:15 Березня 2018
Час:12:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Відділ соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського запрошує на презентацію книги Альони Романової "Фігури білого дощу", яка відбудеться 15 березня 2018 р. о 12-00 у літературній вітальні бібліотеки (2 пов., кімн. 213).

"Фігури білого дощу" - друга книга Альони. Як каже автор - срібна алхімічна збірка. Тому обкладинка книги вкрита розсипом сріблястих фарб із зображенням алхімічних символів. Переливчастість ця пов'язана з поняттям "душа", подувом життя. Книга складаєтьмя з 2 розділів: кінозамальовки "Світанки білих атлантів" і вірша "Секрети білих снів".Також в алхімічному збірнику введено поняття "П'ята Пора року" - важливий період для кожної людини, що випадає за кілька днів до дня народження і кілька після нього.
"Фігури білого дощу" - псіхокосмічна містерія. Вона відкриває врата в несвідоме, туди, де дрімає прихована сила. Ця книга - дихання нового часу. Спроба з хмар, як з дзеркала небес, сприйняти нові смисли, вловити послання вісників Богів на рік прийдешній, а може і цілу епоху. Ця книга -прообраз світла, ода світлосилі, квітучій силі таланту.

Альона РОМАНОВА:
"У цій книзі й експерименти з часом, пошук відповідей всередині через інтелектуально-інтуїтивне, містичне відчуте, і плекання філософського каменю, і кристалізація духу. Тут трансцендентні коридори між дійсністю і сновидіннями, скарбничка архетипів і символів, перетин Минулого і Майбутнього. "Фігури білого дощу" - це свого роду мантра - алхімічна, міфологічна, збірка несвідомого і свідомого - моя модель світу і мій шлях до духовної досконалості. Всі тексти наповнені енергією, пропущені через пробудження психіку і представлені у формі художнього слова. Мені дуже хочеться цю новизну передати читачам - для натхнення і віри в свої таланти-атланти".

Альона Романова – випускниця з Київського університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого (режисура кіно та телебачення).


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок