НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
26 Травня, 02:47
Это архивная запись.

Презентація книги Альони Романової "Фігури білого дощу"

Дата:15 Березня 2018
Час:12:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Відділ соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського запрошує на презентацію книги Альони Романової "Фігури білого дощу", яка відбудеться 15 березня 2018 р. о 12-00 у літературній вітальні бібліотеки (2 пов., кімн. 213).

"Фігури білого дощу" - друга книга Альони. Як каже автор - срібна алхімічна збірка. Тому обкладинка книги вкрита розсипом сріблястих фарб із зображенням алхімічних символів. Переливчастість ця пов'язана з поняттям "душа", подувом життя. Книга складаєтьмя з 2 розділів: кінозамальовки "Світанки білих атлантів" і вірша "Секрети білих снів".Також в алхімічному збірнику введено поняття "П'ята Пора року" - важливий період для кожної людини, що випадає за кілька днів до дня народження і кілька після нього.
"Фігури білого дощу" - псіхокосмічна містерія. Вона відкриває врата в несвідоме, туди, де дрімає прихована сила. Ця книга - дихання нового часу. Спроба з хмар, як з дзеркала небес, сприйняти нові смисли, вловити послання вісників Богів на рік прийдешній, а може і цілу епоху. Ця книга -прообраз світла, ода світлосилі, квітучій силі таланту.

Альона РОМАНОВА:
"У цій книзі й експерименти з часом, пошук відповідей всередині через інтелектуально-інтуїтивне, містичне відчуте, і плекання філософського каменю, і кристалізація духу. Тут трансцендентні коридори між дійсністю і сновидіннями, скарбничка архетипів і символів, перетин Минулого і Майбутнього. "Фігури білого дощу" - це свого роду мантра - алхімічна, міфологічна, збірка несвідомого і свідомого - моя модель світу і мій шлях до духовної досконалості. Всі тексти наповнені енергією, пропущені через пробудження психіку і представлені у формі художнього слова. Мені дуже хочеться цю новизну передати читачам - для натхнення і віри в свої таланти-атланти".

Альона Романова – випускниця з Київського університету театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого (режисура кіно та телебачення).


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок