НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
21 Липня, 22:19
Это архивная запись.

Всеукраїнського фестивалю юнацької соціальної та художньої творчості “У світі Астрід Ліндгрен”

Дата:17 Лютого 2018
Час:11:00
Місце:Полтава, вул. Дослідна, 56, ПНВК "Паросток"
Запрошуємо взяти участь у ІІІ етапі фестивалю "У світі Астрід Ліндгрен", що проводиться громадською організацією Педагогічний центр "Академія" за підтримки Посольства Швеції в Україні з нагоди 110-річчя з дня народження письменниці.

ІІІ етап відбудеться у Полтаві, 17 лютого 2018 року, у День спонтанного вияву доброти.

На третьому етапі фестивалю буде представлено три номінації.

- "Літературознавство та читацька компетентність (знавці творчості Астрід Ліндгрен)": за повістями "Ми на острові Сальткрока", "Расмус-волоцюга" та "Брати Лев’яче Серце".

- "Соціальна творчість". Астрід Ліндгрен зображувала дітей, які не бояться розв’язувати. проблеми. Саме на цей аспект її творчості звертає увагу ця номінація.

Учасником фестивалю у цій номінації може стати будь-яка дитина/молода людина віком від 6 до 18 років (особисто чи в складі групи). Учасник/и мають презентувати доброчинний проект, акцію, вчинок, що були здійснені за власною ініціативою.

Форма презентації: розповідь із ілюстраціями у будь-якій формі (фотовиставка, комп’ютерна чи відеопрезентація тощо). Просимо звернути увагу, що не можуть бути подані проекти, здійснені на заклик інших організацій.

- "Журналістика"

Представляються репортажі, інтерв’ю, статті, історії, де висвітлено практики, які фіксують соціальну активність дітей і юнацтва (з фотоілюстраціями).

Це мають бути ще не опубліковані матеріали про те, як діти та молодь вирішують проблеми та покращують життя суспільства чи конкретних людей. Кращі матеріали буде надруковано в регіональних та всеукраїнських виданнях.

З питаннями телефонуйте (068)932-06-37, Олена Крамарева


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2019 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок