НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
29 Вересня, 03:01
Это архивная запись.

Презентація тритомного видання, присвяченого 100-річчю Української революції

Дата:22 Січня 2018
Час:15:00
Місце:м. Полтава, вулиця Соборності 45
22 січня 2018 року о 15.00 у к. 621 ОДА в День Соборності України та 100-річчя з дня підписання Четвертого універсалу Центральної Ради відбудеться презентація перших двох томів фундаментального тритомного видання, присвяченого 100-річчю Української революції, "Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи".

Видавничий проект реалізовується на замовлення Полтавської обласної ради, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації в рамках відзначення 100-річчя Української революції Автори-упорядники видання - історик-краєзнавець, директор Науково-редакційного підрозділу - Центру по дослідженню історії Полтавщини Полтавської обласної ради Олександр Білоусько та історик – архівіст, заступник директора Державного архіву Полтавської області - начальник відділу інформації та використання документів Тарас Пустовіт.

Перша книга - "Українська революція 1917-1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи: У 3 кн.-Кн.1: Процеси. Діячі. Рефлексії.1917-1921"
У книзі представлено феномен Української революції в регіональному вимірі і водночас в загальноросійському й загальноукраїнському контекстах. Загальна картина подій
деталізована хронологічною таблицею та конкретикою боротьби в різних площинах: державницькій, політичній, військовій, культурницькій, а також представленням біографій та спогадів учасників боротьби з усіх таборів – імперського червоного і білого, українського демократичного, більшовицького, повстанського, анархічного, аполітичного. Книга написана на основі широкого кола джерел, у т. ч. архівних, значна частина яких вперше вводиться в науковий обіг.

Друга книга – "Українська революція. 1917–1921. Полтавський вимір. Події. Постаті. Документи: У 3 кн. – Кн. 2: Документи. Матеріали. 1917–1918"
У книзі висвітлюються події 1917–1918 років крізь призму місцевих документів та матеріалів того часу. Значна частина із понад 380 документів публікується вперше.
Втілення проекту поряд із підвищенням потенційних можливостей вивчення Полтавського краю сприятиме вихованню національної державної гідності у всіх людей, які живуть на Полтавщині і люблять свою землю, зробить внесок у будівництво демократичного й толерантного суспільства.
Видання розраховане на широке коло читачів - науковців, вчителів, студентів, школярів, шанувальників вітчизняної історії.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2023 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок