НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
24 Червня, 12:17
Это архивная запись.

Соціоніко-терапевтична група і вступна лекція про соціоніку

Дата:14 Січня 2018
Час:18:00
Місце:Полтава, вулиця Пилипа Орлика 20/1, HUMAN пространство роста
Ознайомча лекція: Соціоніка. Як зробити правильний вибір? Пару раз в рік Студія Соціального Дизайну проводить базову ознайомчу лекцію про те, що таке соціоніка і які проблеми можна вирішувати за її допомогою.
Цього разу лекція приурочена до відкриття соціоніко-терапевтичної групи. Детальніше про групу можна дізнатись нижче.

Соціоніка – це типологія, яка поділяє людей на 16 типів. Визначивши свій тип ви будете знати, яка діяльність вам підходить найбільше, яку професію обрати. Визначивши тип дитини, будете знати в яку сферу її краще спрямовувати. Крім того між типами існують різні відносини - від комфортних до дуже некомфортних. Таким чином, визначивши типи двох людей, можна зробити прогноз розвитку їхніх стосунків, визначити психологічну сумісність.

Якщо дуже коротко, соціоніка дозволяє вирішити дві найважливіші проблеми в вашому житті:

Ким бути? і З ким жити?

Вартість:
Зазвичай перша лекція у нас безкоштовна, однак цього разу платимо за оренду і надаємо друковані матеріали, тому ціна символічна – 50 грн.

Про ведучих:

Єлизавета Коров’янко – психолог, соціонік, арт-терапевт. Соціонікою займаюсь вже близько 10 років. Читаю семінари по соціоніці з 2013, веду індивідуальний прийом, підбираю кадри.

Віктор Коров’янко – практикуючий соціонік. Соціонікою займається більше 20 років. Використовує її в особистому житті і побудові свого IT-бізнесу.

Приєднуйтесь до події (тоді фб нагадає вам про неї і ви її не пропустите ;-) ), робіть репости, запрошуйте друзів! Чекаємо на вас!

***
Соціоніко-терапевтична група
Запрошуємо у психотерапевтичну групу із застосуванням методів соціоніки і психології. Ми будемо на практиці пізнавати себе. За допомогою психологічних вправ і дискусій будемо визначати своє відношення до тих чи інших питань, понять, явищ, людей, стосунків. Таким чином ви поступово визначите власний тип і це буде не просто "діагноз", поставлений спеціалістом. Ви зробите це самі, проживете на практиці, глибоко зануритесь і пізнаєте себе!

Ми будемо шукати відповіді на питання:
Хто я? Який я?
Які у мене сильні сторони? Як я можу розвинути їх?
Які в мене слабкі сторони? Як я можу їх захистити?
Що необхідно мені в житті? Як себе реалізувати?
Як будувати стосунки з оточуючими?
Як підбирати потрібних людей?
Та багато іншого.

Програма дуже орієнтовна, адже ми будемо більшою мірою спиратись на процеси, які відбуваються у просторі групи, будемо іти за вашими потребами і інтересами:
1. Екстраверсія/інтроверсія. Хто я? Хто інші? Як я можу використати це знання в своєму житті?
2. Раціональність/ірраціональність.
3. Темпераментні групи.
4. Інтуїція/сенсорика. Реаліст-практик чи фантазер-мрійник?
5. Логіка/етика. Технар чи гуманітарій?
6. Клуби. Яка професія вам підходить? Як швидко вийти на тип?
7. Інформаційні аспекти – різні сторони буття.
8. Які мої цінності? Що важливо для мене?
9. Модель А на практиці. Як я відчуваю ту чи іншу функцію? Як проявляються мої функції?
10. Що потрібно мені? Що я можу дати іншим?
11. Розвиток функцій.
12. Стосунки між типами. Рівні комфортності.
13. Чим відрізняється дуальність від конфлікту?
14. Розмаїття малих груп. Від сексуальної сумісності до груп мотивації до діяльності.

На психотерапевтичній групі нас цікавить не стільки теорія, скільки практика. Як та чи інша функція проявляється в вашому житті? Що з цим робити? Як обходитись з ненаповненою програмою? Як захистити больову? Або простими словами: куди себе примінити? Від якої роботи ви будете отримувати радість? В яких стосунках будете почувати себе комфортно? Тощо.

Де і Коли?
1-2 рази на місяць, по суботам, з 14:00 до 18:00. Є можливість зробити групу закритою (для підвищення психологічної безпеки учасників) при регулярному відвідуванні.
Адреса: вул. Чорновола (колишня Куйбишева), 12, ТЦ Олімп, 2 поверх, приміщення Grass Coworking
Тел.: 068 889 75 98
Вартість: 300 грн. в день проведення заняття; 200 грн. по передплаті.

14.01.18 о 18:00 відбудеться ознайомча лекція про те, що таке соціоніка і яка від неї користь в HUMAN пространство роста, вул. Пилипа Орлика 20/1 Вхід: 50 грн.

Увага!
Кількість учасників обмежена. До 16 чоловік. Тож встигніть зареєструватись. Реєстрація по передплаті 50 % (100 грн. на карту Привата або можна готівкою занести в Коворкінг, якщо вам так зручніше). Звертайтесь за тел.: 068 889 75 98 (можна у Вайбері) або особистим повідомленням в Фейсбуці Єлизавета Коров’янко.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2019 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок