НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
30 Травня, 01:09
Это архивная запись.

Лекція "Загадка людського мислення: як ми думаємо про те, що ми думаємо"

Дата:19 Грудня 2017
Час:18:00
Місце:Полтавский университет экономики и торговли (ПУЭТ)

улица Коваля, 3  на карте Полтавы

тел.: Приемная ректора (0532) 50-91-70, Ректор (0532) 56-13-48, Канцелярия (0532) 50-02-22,

Випускник Оксфорду прочитає у Полтаві лекцію про загадки людського мислення
У Полтавському університеті економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3) пройде відкрита лекція викладача Максима Яковлєва "Загадка людського мислення: як ми думаємо про те, що ми думаємо".

Максим Яковлєв — кандидат політичних наук, доцент кафедри політології, викладає методи суспільствознавчих досліджень на п’ятьох кафедрах Національного університету "Києво-Могилянської академії".

У Могилянці спікер здобув базову освіту з соціальної роботи та магістра порівняльної політології. Навчався та стажувався в Оксфордському університеті. Яковлєв — поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом, коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі. Його коло наукових інтересів охоплює методи та методологію дослідження реальності, а також суспільно-політичні перетворення на пострадянському просторі.
 
Протягом заходу спікер розповість про:
  • таємниці людського мислення;
  • основні уявлення про "правильне" мислення з точки зору філософії, логіки та психології;
  • уникнення типових помилок мислення та відпрацьовування механізмів роботи з ними;
  • розуміння ролі емоцій та емоційних станів процесу мислення.
Організатор лекції — полтавський осередок Української Академії Лідерства. Це вже не перший захід, організований ними у нашому місті. Недавно вони проводили лекцію канадського юриста Любомира Хабурського та психолога Володимира Чупріна.

А у квітні та червні привозили до Полтави історика Ярослава Грицака та підприємця й громадського діяча Валерія Пекара.

Довідка: Українська Академія Лідерства — десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок