НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
23 Вересня, 22:59
Это архивная запись.

Лекція "Загадка людського мислення: як ми думаємо про те, що ми думаємо"

Дата:19 Грудня 2017
Час:18:00
Місце:Полтавский университет экономики и торговли (ПУЭТ)

улица Коваля, 3  на карте Полтавы

тел.: Приемная ректора (0532) 50-91-70, Ректор (0532) 56-13-48, Канцелярия (0532) 50-02-22,

Випускник Оксфорду прочитає у Полтаві лекцію про загадки людського мислення
У Полтавському університеті економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3) пройде відкрита лекція викладача Максима Яковлєва "Загадка людського мислення: як ми думаємо про те, що ми думаємо".

Максим Яковлєв — кандидат політичних наук, доцент кафедри політології, викладає методи суспільствознавчих досліджень на п’ятьох кафедрах Національного університету "Києво-Могилянської академії".

У Могилянці спікер здобув базову освіту з соціальної роботи та магістра порівняльної політології. Навчався та стажувався в Оксфордському університеті. Яковлєв — поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом, коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі. Його коло наукових інтересів охоплює методи та методологію дослідження реальності, а також суспільно-політичні перетворення на пострадянському просторі.
 
Протягом заходу спікер розповість про:
  • таємниці людського мислення;
  • основні уявлення про "правильне" мислення з точки зору філософії, логіки та психології;
  • уникнення типових помилок мислення та відпрацьовування механізмів роботи з ними;
  • розуміння ролі емоцій та емоційних станів процесу мислення.
Організатор лекції — полтавський осередок Української Академії Лідерства. Це вже не перший захід, організований ними у нашому місті. Недавно вони проводили лекцію канадського юриста Любомира Хабурського та психолога Володимира Чупріна.

А у квітні та червні привозили до Полтави історика Ярослава Грицака та підприємця й громадського діяча Валерія Пекара.

Довідка: Українська Академія Лідерства — десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок