НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
15 Грудня, 21:26
Это архивная запись.

Відкрита лекція "Психологія стосунків"

Дата:15 Грудня 2017
Час:18:00
Місце:офісі ГО "Нова Полтава" вул. Котляревського, 6
Полтавцям розкажуть про психологію стосунків та відмінності між чоловіком та жінкою

15 грудня о 18:00 в офісі ГО «Нова Полтава» (вул. Котляревського, 6) пройде відкрита лекція «Психологія стосунків». Спікер — психотерапевт Володимир Чупрін.
Володимир Чупрін — практикуючий психотерапевт, філософ, тренер курсів про мистецтво стосунків, національний лектор Української Академії Лідерства. Ще Володимир займається діджеїнгом, благодійністю та волонтерством.

Про свої тренінги спікер говорить, що їх тематика різноманітна, хоча здебільшого все довкола стосунків, спілкування та самопізнання:
Тренінги для всіх, хто цікавиться собою, світом, стосунками з іншими людьми або хоче краще зрозуміти, чому в цих сферах щось не так, як би того  хотілося. Результат цих переосмислень мав би досягатися подальшою інтеграцією нового досвіду у своє буденне життя вже за межами тренінгу. У тих реальних ситуаціях, де людині це необхідно. І тут у кожного свій темп, стиль і механізми.

Чупрін говорить, що любить свої лекції, бо кожну готує з натхненням, запалом, креативом і краплею гумору (http://studway.com.ua/volodimir-chuprin/):
Студентам різна тема заходить по-різному, залежить від обставин. Та все ж найвеселіше й найактивніше працюємо в тематиці психологічних відмінностей між чоловіком і жінкою: тут зустрічаємо немало потішних, часто комічних, але разом із тим реальних життєвих ситуацій і прикладів.
Вхід вільний.
У разі додаткових питань: (093) 672-88- 97 (Уляна).


Організатор лекції — полтавський осередок Української Академії Лідерства. Це вже не перший захід, організований ними у нашому місті. Минулого місяця вони проводили лекцію канадського юриста Любомира Хабурського. А у квітні та червні привозили до Полтави історика Ярослава Грицака та підприємця й громадського діяча Валерія Пекара.
Довідка: Українська Академія Лідерства — десятимісячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

  

не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2019 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок