16 Декабря,
07:17
Это архивная запись.

Презентація книги «Якби не війна…»

Дата:05 Декабря 2017
Время:13:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У Міжнародний день волонтера 5 грудня 2017 року о 13.00 год. у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені
І.П.Котляревського (кімн. 213) відбудеться презентація книги "Якби не війна…". Книга написана полтавською журналісткою Ганною Волковою на основі
власних публікацій на шпальтах всеукраїнської газети "Факти і коментарі", де вона працює 17 років.

Книга про тих, хто поклав своє життя, боронячи незалежність України, хто проявив геройство на полі бою і протистояв "руському миру", знаходячись на тимчасово окупованих територіях, про тих, хто виніс катування бойовиків у полоні і не зломився морально, хто втратив на війні своїх близьких і має сили боротися далі з агресором.
Якби не війна, то не прийшло б горе у тисячі українських сімей. Цієї книги не було б, якби не війна…

Рішенням журі обласного конкурсу "Краща книга Полтавщини – 2017" книгу "Якби не війна…" відзначено у номінації "Краще прозаїчне видання".
Зазначене видання тиражем 300 примірників побачило світ у комунальному видавництві "Полтавський літератор" на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у рамках регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 рр.

Як і всі друковані видання, що реалізовані за кошти обласного бюджету згідно Плану випуску соціально-значущих видань, презентована книга буде безкоштовно передана бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь