19 Ноября,
05:20
Это архивная запись.

Презентація книги "Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика".

Дата:14 Ноября 2017
Время:18:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

14 листопада 2017 року о 18.00 год. у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І.П.Котляревського (к. 213) відбудеться презентація книги Ганни Капустян "Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика". 

Авторка – доктор історичних наук, професор, член Ради Асоціації Голодомору 1932-33 рр. в Україні - неодноразово (2009, 2010, 2011рр.) з трибуни ООН мала честь донести світовій громадськості обставини організації, здійснення радянським політичним режимом Голодомору-геноциду в Україні.
На прикладі конкретно-історичного дослідження простежується загальна геноцидна концепція голодомору 1932-33 рр. в Україні: створення умов, несумісних з фізичним виживанням, економічна обструкція, інформаційна блокада – ці факти відповідають Конвенції 1948 р ООН про геноцид.

Книга містить також мартиролог окремих сіл. За дослідницьку роботу з цього питання проф. Г. Капустян нагороджена відзнакою Президента України "Орден княгині Ольги" ІІІ-го ступеню.
Книга видана тиражем 500 примірників у кременчуцькому видавництві ПП Щербатих О.В. на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у рамках регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 рр.

Як і всі тиражі книг, які видаються за кошти обласного бюджету, "Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика" буде безкоштовно передано бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь