16 Декабря,
07:16
Это архивная запись.

Презентація книги "Гортаючи сторінки історії Полтавщини"

Дата:07 Ноября 2017
Время:15:00
Место:Краеведческий музей

улица Конституции, 2  на карте Полтавы

тел.: (05322) 7-42-34

07 листопада 2017 року о 15.00 год. напередодні Дня української писемності та мови за інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею ім. В.Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2, ІІ-й поверх, 22 зала) відбудеться урочиста презентація книги "Гортаючи сторінки історії Полтавщини".

Це історико - краєзнавче видання, яке вийшло у полтавському видавництві "Дивосвіт". Автори: Ганна Грибан – член Національної спілки краєзнавців, лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. Панаса Мирного та міської премії ім. Володимира Короленка, засновник і директор видавництва "Дивосвіт" і Володимир Халимон – "Почесний краєзнавець України", Відмінник енергетики України, палкий шанувальник історії, особливо історії рідного краю. 

Гортаючи сторінки книги, читач знайомиться не лише з сивою давниною нашого регіону, а й з його бурхливим сьогоденням, дізнається про виданих полтавців, відкриє для себе низку цікавих фактів загального краєзнавчого характеру. Автори не зосереджуються лише на місцевих подіях, їх цікавить минувшина України в широкому історичному контексті. Видання має не тільки пізнавальне значення, але й виховує патріотичні почуття.

Книга адресована широкому колу читачів.не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь