НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
30 Травня, 00:46
Это архивная запись.

Виставка-інформація "Біотехнології в АПК"

Дата:18 Лип 2017 — 26 Лип 2017
Час:11:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У сучасному світі надзвичайно гостро стоять важливі проблеми – продовольча, енергетична, виснаження природних ресурсів, забруднення навколишнього середовища. Виявилося, що вирішити ці проблеми за допомогою традиційних методів досить складно, необхідні принципово нові підходи, оригінальні наукові розробки. Такі підходи до вирішення наболілих проблем пропонує біотехнологія.

Особливо важливу роль виконує біотехнологія в агропромисловому комплексі. Вона дозволяє вирішувати основні проблеми сільського господарства: підвищення врожаю, поліпшення якості продукції, зниження ціни та мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище. Вчені прийшли до висновку, що якщо ми хочемо подолати проблему голоду, але при цьому жити поруч із лісами, повними птахів, і чистими річками, багатими рибою, то необхідно вводити альтернативні методи ведення сільського господарства, засновані на широкому застосуванні біотехнології.

За оцінками міжнародних експертів, до 2030-го року із застосуванням біотехнологій, буде вироблятися близько 50 % усього світового продовольства. Що здатні дати АПК сучасні біотехнології? Чи правда що продовольча безпека України залежатиме від розвитку сучасних біотехнологій? Що зробить продукти харчування безпечними, особливо в забрудненому середовищі? Чи безпечні біотехнології?

Про це і не тільки ви зможете дізнатися, переглянувши виставку-інформацію "Біотехнології в АПК", представлену у відділі документів із природничих та аграрних наук (кім. 408).


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок