21 Ноября,
17:29
Это архивная запись.

Виставка-інформація "Біотехнології в АПК"

Дата:18 Июл 2017 — 26 Июл 2017
Время:11:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У сучасному світі надзвичайно гостро стоять важливі проблеми – продовольча, енергетична, виснаження природних ресурсів, забруднення навколишнього середовища. Виявилося, що вирішити ці проблеми за допомогою традиційних методів досить складно, необхідні принципово нові підходи, оригінальні наукові розробки. Такі підходи до вирішення наболілих проблем пропонує біотехнологія.

Особливо важливу роль виконує біотехнологія в агропромисловому комплексі. Вона дозволяє вирішувати основні проблеми сільського господарства: підвищення врожаю, поліпшення якості продукції, зниження ціни та мінімізації негативного впливу на навколишнє середовище. Вчені прийшли до висновку, що якщо ми хочемо подолати проблему голоду, але при цьому жити поруч із лісами, повними птахів, і чистими річками, багатими рибою, то необхідно вводити альтернативні методи ведення сільського господарства, засновані на широкому застосуванні біотехнології.

За оцінками міжнародних експертів, до 2030-го року із застосуванням біотехнологій, буде вироблятися близько 50 % усього світового продовольства. Що здатні дати АПК сучасні біотехнології? Чи правда що продовольча безпека України залежатиме від розвитку сучасних біотехнологій? Що зробить продукти харчування безпечними, особливо в забрудненому середовищі? Чи безпечні біотехнології?

Про це і не тільки ви зможете дізнатися, переглянувши виставку-інформацію "Біотехнології в АПК", представлену у відділі документів із природничих та аграрних наук (кім. 408).


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь