НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
03 Жовтня, 23:51

Афіша Полтавская областная филармония, коммунальное предприятие культуры и искусств

Адреса:
ул. М.Гоголя, 10
на карте Полтавы
Телефони:
(0532)60-78-28; (05322) 2-95-07; (0532) 60-77-96; (0532)60-78-18
Час роботи:
09:00-18:00
Полтавська обласна філармонія заснована 24 вересня 1943 року. Впродовж багатьох років зростав творчий потенціал концертної організації. Впроваджуючи різноманітні форми творчої діяльності, філармонія проводить концерти, творчі звіти митців, мистецькі акції, різноманітні за жанрами обласні фестивалі, тематичні та пізнавально-розважальні програми для дітей та молоді.

Яскраво і своєрідно представляють творчі колективи філармонії український фольклор, класичну, народну, сучасну музику та пісню.

Провідний колектив філармонії – пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава». Це самобутній колектив, що зберігає кращі традиції виконавського мистецтва, характерного для Полтавщини синтетичного використання всіх виразних засобів – вокальних, хореографічних і артистичних. У репертуарі колективу, крім пісень та танців, значне місце займають вокально-хореографічні композиції «Їхали козаки», «Отамане, батьку наш», «Сорочинський ярмарок». Ансамбль – лауреат двох міжнародних фольклорних фестивалів. Кожен концерт цього колективу – це свято українського національного мистецтва. Художній керівник ансамблю – заслужений працівник культури України Федір Кривенко, балетмейстер – заслужений артист України Вадим Перепелкін, хормейстер – Лариса Бакланова.

Концертний ансамбль «Чураївна» - один з ключових колективів філармонії, володар Гран-прі міжнародного фестивалю «Світ музики» в Італії. У репертуарі ансамблю інструментальні твори української і зарубіжної класики, українські народні пісні та пісні сучасних авторів. Провідна солістка ансамблю – заслужена артистка України Наталія Хоменко. Ансамблем керує Олександра Гринчук.

Головне завдання камерного оркестру, створеного у 2002 році, – популяризація світової й національної музичної класики. Керівник оркестру – Олександр Абрамов.

Тріо «Вишиванка» об’єднує талановитих бандуристок. Вони лауреати Першого національного конкурсу кобзарського мистецтва, Всеукраїнського фестивалю «Дзвени бандуро».

Новостворений колектив – український народний оркестр «Мамай», організований на базі артистів-музикантів творчих колективів філармонії. За короткий період існування заявив про себе як високопрофесійний колектив. З оркестром виступають солісти Лідія Кретова, Ігор Година; заслужені артисти України Валентина Колісник, Олена Білоконь.

Концерти для молоді проходять за участю вокально-інструментального ансамблю та солістів Лідії Кретової, Ігоря Години, Максима Ларіна.

Маючи великий творчий потенціал, колектив обласної філармонії готує нові програми, творчі проекти, мистецькі фестивалі


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2023 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок