НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
24 Листопада, 00:47
Это архивная запись.

Лекція "Хакер креативу: як думати нешаблонно?"

Дата:11 Жовтня 2017
Час:18:00
Місце:Полтава, проспект Мира, 36, офіс Beetroot Academy
11 жовтня о 18:00 в офісі Beetroot Academy (проспект Мира, 36) пройде лекція "Хакер креативу: як думати нешаблонно?". Спікер — маркетолог Наталія Ніколаєва, яка розповість нові типи мислення, тренди та технології.

За словами організаторів, ХХІ століття — століття креативу, нестандартного мислення, оригінальних ідей та стрімкого розвитку. Затребуваними стають нові навички та нові типи мислення, зокрема дизайн-мислення. Цим темам і присвячена лекція "Хакер креативу".
На заході розкажуть про те, як нестандартно думати, що читати і кого слухати, щоб жити проактивно, про тренди та нові технології у медійному просторі.
Спікером буде Наталія Ніколаєва — засновник Студії розумного маркетингу Adviser, редактор (або як вона сама називає цю посаду, шериф) у виданні nevelykeMisto.in.ua, організатор подій у форматі City talks.

Локал-менеджер Beetroot Academy у Полтаві Анна Куриленко говорить, що уже давно хотіла організувати лекцію на таку тему: — Креатив пробиває усі стіни. І тому хочеться, щоб у Полтаві молодь використовувала передові тренди у сфері мислення і вирішення проблем. Світ розвивається дуже швидко. І якщо формальна освіта не встигає за цим процесом, на допомогу їй приходить неформальна. Тому ми і робимо подібні івенти.

Вхід вільний.
Але організатори просять попередньо зареєструватися, щоб розрахувати кількість сидячих місць: https://goo.gl/1BZFHH.
Нагадаємо, це не перша лекція від Beetroot Academy. У вересні менеджер з розвитку цієї ІТ-школи Аксель Нордфельдт розповідав про принципи та цінності інженера, винахідника та підприємця Ілона Маска. А у серпні компанія організувала чотири перегляди документального серіалу про видатних дизайнерів сучасності — "Абстракція: мистецтво дизайну".

Довідка: Дизайн-мислення — методика для створення інновацій, яку активно використовують у роботі такі компанії як Google, Apple, Samsung, IBM, IKEA та інші. Одним з його принципів його є емпатія — вміння поглянути на світ очима інших людей, зрозуміти їх потреби, бажання.
Головна особливість дизайн-мислення, на відміну від аналітичного мислення, — не критичний аналіз, а творчий процес, в якому деколи найнесподіваніші ідеї ведуть до кращого вирішення проблеми.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок