НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
21 Травня, 00:17
Это архивная запись.

Навчальні семінари, які стосуються публічних закупівель

Дата:29 Квітня 2017
Час:11:45
Місце:Полтавский университет экономики и торговли (ПУЭТ)

улица Коваля, 3  на карте Полтавы

тел.: Приемная ректора (0532) 50-91-70, Ректор (0532) 56-13-48, Канцелярия (0532) 50-02-22,

У кінці квітня у Полтаві пройде одразу 2 навчальні семінари, які стосуються публічних закупівель: 26 квітня – для підприємців, а 29 квітня – для журналістів, громадських діячів, правоохоронців та всіх зацікавлених.

Розкаже про публічні закупівлі Поліна Завадська — координатор центру компетенції "Prozorro" у Полтавському регіоні та аналітик ГО "Інститут аналітики та адвокації".

У ході першого семінару підприємці дізнаються, як працює система, як долати ризики при участі в закупівлях і як оскаржувати дії (або бездіяльність) закупівельників та і, загалом, – аналізувати закупівлі.

Уже на другому навчальному семінарі Поліна Завадська покаже ресурси, за допомогою яких варто моніторити закупівлі. Тут ви почуєте відповіді на запитання: "які порушення можуть виникати у сфері публічних закупівель?", "як їх виявляти і куди повідомляти?" і, головне, "яка відповідальність за такі зловживання?".

Участь у семінарі безкоштовна. Однак обов’язково необхідно завчасно зареєструватися.

Для підприємців семінар відбудеться 26 квітня о 10:00 у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі (м. Полтава, вул. Коваля, 3, 
ауд. 302). 

Для реєстрації клікайте сюди:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf84VIxMhqJuWAnTgbrzzN0z4BtPrs5oypW85WZSeyKIQdTbw/viewform

Для журналістів, громадських діячів та правоохоронців семінар відбудеться 29 квітня о 11:45 у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі 
(м. Полтава, вул. Коваля, 3, ауд. 302). 
Необхідно здійснити реєстрацію за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaFrItaXbndpe5X6YQEy2IrVRbCzhCz_d3Z-eIjNc2ORlHPQ/viewform

Ставити запитання можна за номерами 095-417- 56-43, (096)529-11-18 (Поліна Завадська) або на електронну адресу polli.zavadska@gmail.com.

Довідка:

Навчальні семінари проводить координатор центру компетенції "Prozorro" у Полтавському регіоні та аналітик ГО "Інститут аналітики та адвокації" Поліна Завадська у рамках проекту "Впровадження регіональних Центрів компетенцій та ХелпДеск ProZorro" за підтримки МФ "Відродження", проекту USAID, UK aid та Фонду Євразія "Прозорість та підзвітність у державному управління та послугах" та Transparency International Україна.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок