18 Декабря,
01:35
Это архивная запись.

Навчальні семінари, які стосуються публічних закупівель

Дата:29 Апреля 2017
Время:11:45
Место:Полтавский университет экономики и торговли (ПУЭТ)

улица Коваля, 3  на карте Полтавы

тел.: Приемная ректора (0532) 50-91-70, Ректор (0532) 56-13-48, Канцелярия (0532) 50-02-22,

У кінці квітня у Полтаві пройде одразу 2 навчальні семінари, які стосуються публічних закупівель: 26 квітня – для підприємців, а 29 квітня – для журналістів, громадських діячів, правоохоронців та всіх зацікавлених.

Розкаже про публічні закупівлі Поліна Завадська — координатор центру компетенції "Prozorro" у Полтавському регіоні та аналітик ГО "Інститут аналітики та адвокації".

У ході першого семінару підприємці дізнаються, як працює система, як долати ризики при участі в закупівлях і як оскаржувати дії (або бездіяльність) закупівельників та і, загалом, – аналізувати закупівлі.

Уже на другому навчальному семінарі Поліна Завадська покаже ресурси, за допомогою яких варто моніторити закупівлі. Тут ви почуєте відповіді на запитання: "які порушення можуть виникати у сфері публічних закупівель?", "як їх виявляти і куди повідомляти?" і, головне, "яка відповідальність за такі зловживання?".

Участь у семінарі безкоштовна. Однак обов’язково необхідно завчасно зареєструватися.

Для підприємців семінар відбудеться 26 квітня о 10:00 у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі (м. Полтава, вул. Коваля, 3, 
ауд. 302). 

Для реєстрації клікайте сюди:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf84VIxMhqJuWAnTgbrzzN0z4BtPrs5oypW85WZSeyKIQdTbw/viewform

Для журналістів, громадських діячів та правоохоронців семінар відбудеться 29 квітня о 11:45 у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі 
(м. Полтава, вул. Коваля, 3, ауд. 302). 
Необхідно здійснити реєстрацію за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaFrItaXbndpe5X6YQEy2IrVRbCzhCz_d3Z-eIjNc2ORlHPQ/viewform

Ставити запитання можна за номерами 095-417- 56-43, (096)529-11-18 (Поліна Завадська) або на електронну адресу polli.zavadska@gmail.com.

Довідка:

Навчальні семінари проводить координатор центру компетенції "Prozorro" у Полтавському регіоні та аналітик ГО "Інститут аналітики та адвокації" Поліна Завадська у рамках проекту "Впровадження регіональних Центрів компетенцій та ХелпДеск ProZorro" за підтримки МФ "Відродження", проекту USAID, UK aid та Фонду Євразія "Прозорість та підзвітність у державному управління та послугах" та Transparency International Україна.


не пропустите это:

25 Сент 2017 — 25 Дек 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь