НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
16 Серпня, 10:18
Это архивная запись.

V Міжнародна конференція з органічного рослинництва & День поля

Дата:20 Чер 2019 — 21 Чер 2019
Час:09:00
Місце:Полтавская государственная аграрная академия (ПГАА)

улица Сковороды, 1/3  на карте Полтавы

тел.: (0532) 500-273, (05322) 2-29-94, (0532) 61-26-63, (05322) 7-34-46, моб. (095) 884-14-89

20-21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП "Агроекологія" проводять спеціалізований ПОДВІЙНИЙ міжнародний захід, котрий буде повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур.

В перший день - на Конференції з органічного рослинництва "Кращі європейські практики та український досвід" разом із провідними фахівціями: агрономами, консультантами та іншими експертами поговоримо на такі актуальні теми:
- технології вирощування та обробітку ґрунту;
- сидеральні культури;
- надходження елементів живлення в рослини.


Серед учасників – експерти з Австрії, Ізраїлю, Бразилії, Молдови та інших країн, котрі мають напрацьовані та перевірені часом дослідження, а також багаторічну практику в органічному виробництві.

Під час Конференції відбудеться виставка, на якій Ви зможете ознайомитись із виробниками сучасних засобів захисту рослин, допоміжних продуктів, добрив та техніки для органічного виробництва, або ж представити власну продукцію!

День органічного поля, що відбудеться 21 червня в ПП "Агроекологія" - компанії, що має більш ніж 40-річний досвід провадження органічного землеробства, - слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції! Наочно ви ознайомитесь із всіма обговорюваними напередодні нюансами виробництва органічних польових культур безпосередньо на полях підприємства!

До участі в Конференції запрошуються: сертифіковані органічні оператори, котрі мають досвід у веденні органічного господарювання та хочуть вдосконалити свої знання; виробники, котрі бажають займатися органічним агровиробництвом; надавачі послуг в органічному рослинництві, зокрема виробники ЗЗР, добрив, техніки, а також всі охочі.

Вартість відвідання за умови реєстрації після 06.06.2019 або сплати готівкою в день заходу:
Відвідання Конференції - 2 100 грн
Відвідання Дня Поля - 2 100 грн
Відвідання Конференції та Дня Поля – 3 600 грн

Для клієнтів ТОВ "Органік стандарт", а також для інших сертифікованих органічних операторів за умови підтвердження Сертифікатом діє знижка 600 грн.

Реєстраційний внесок включає оплату за участь у заході та частування протягом перерв.
Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та синхронним перекладом.

Зареєструватися як учасник:
https://goo.gl/forms/Rkd5nJGDxHE6tz6s2
Зареєструватися як рекламодавець (експонент):
https://goo.gl/forms/yHJxKU9eUQRMhFY83

Реєстрація триває до 18 червня 2019 року. Кількість місць обмежена!разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2022 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок