НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
18 Вересня, 10:32
Это архивная запись.

V Міжнародна конференція з органічного рослинництва & День поля

Дата:20 Чер 2019 — 21 Чер 2019
Час:09:00
Місце:Полтавская государственная аграрная академия (ПГАА)

улица Сковороды, 1/3  на карте Полтавы

тел.: (0532) 500-273, (05322) 2-29-94, (0532) 61-26-63, (05322) 7-34-46, моб. (095) 884-14-89

20-21 червня 2019 року Органік Стандарт разом з ПП "Агроекологія" проводять спеціалізований ПОДВІЙНИЙ міжнародний захід, котрий буде повністю присвячений найкращим практикам та технологіям вирощування органічних польових культур.

В перший день - на Конференції з органічного рослинництва "Кращі європейські практики та український досвід" разом із провідними фахівціями: агрономами, консультантами та іншими експертами поговоримо на такі актуальні теми:
- технології вирощування та обробітку ґрунту;
- сидеральні культури;
- надходження елементів живлення в рослини.


Серед учасників – експерти з Австрії, Ізраїлю, Бразилії, Молдови та інших країн, котрі мають напрацьовані та перевірені часом дослідження, а також багаторічну практику в органічному виробництві.

Під час Конференції відбудеться виставка, на якій Ви зможете ознайомитись із виробниками сучасних засобів захисту рослин, допоміжних продуктів, добрив та техніки для органічного виробництва, або ж представити власну продукцію!

День органічного поля, що відбудеться 21 червня в ПП "Агроекологія" - компанії, що має більш ніж 40-річний досвід провадження органічного землеробства, - слугуватиме чудовим практичним продовженням Конференції! Наочно ви ознайомитесь із всіма обговорюваними напередодні нюансами виробництва органічних польових культур безпосередньо на полях підприємства!

До участі в Конференції запрошуються: сертифіковані органічні оператори, котрі мають досвід у веденні органічного господарювання та хочуть вдосконалити свої знання; виробники, котрі бажають займатися органічним агровиробництвом; надавачі послуг в органічному рослинництві, зокрема виробники ЗЗР, добрив, техніки, а також всі охочі.

Вартість відвідання за умови реєстрації після 06.06.2019 або сплати готівкою в день заходу:
Відвідання Конференції - 2 100 грн
Відвідання Дня Поля - 2 100 грн
Відвідання Конференції та Дня Поля – 3 600 грн

Для клієнтів ТОВ "Органік стандарт", а також для інших сертифікованих органічних операторів за умови підтвердження Сертифікатом діє знижка 600 грн.

Реєстраційний внесок включає оплату за участь у заході та частування протягом перерв.
Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та синхронним перекладом.

Зареєструватися як учасник:
https://goo.gl/forms/Rkd5nJGDxHE6tz6s2
Зареєструватися як рекламодавець (експонент):
https://goo.gl/forms/yHJxKU9eUQRMhFY83

Реєстрація триває до 18 червня 2019 року. Кількість місць обмежена!не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок