НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
20 Вересня, 17:24
Это архивная запись.

“Карлюка-2018”: карикатура – це можливість відчути себе вільним

Дата:01 Кві 2018 — 14 Кві 2018
Час:11:00
Місце:Галерея искусств

улица Европейская (Фрунзе), 5  на карте Полтавы

тел.: (0532) 56-35-40, (0532) 56-07-31

Вже стало доброю традицією, що в Полтаві щорічно 1 квітня у Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка проводиться Міжнародна виставка-конкурс карикатур у рамках Полтавської традиційної виставки Асоціації українських карикатуристів "Карлюка". За 18 років виставка набула чималого міжнародного розголосу та масштабів і перетворилась на справжній фестиваль гумору.

У рамках конкурсу були організовані персональні виставки відомих графіків і художників–карикатуристів світового рівня. Крім цього, проводились виставки провідних арт-салонів гумору з Великобританії, Сербії, Болгарії , Польщі, Росії, Бразилії, Словаччини, Туреччини, Азербайджану – носіїв справжнього іскрометного гумору.

"Карлюка-2018" знайомить з експозицією єгипетської карикатури (спільний проект Української асоціації карикатуристів "КАРЛЮКА" та Асоціації карикатуристів Єгипту), виставкою VІ Міжнародного конкурсу карикатури "Час – гроші ! (Криптовалюта: біткоїн та інші)", персональною виставкою відомого в усьому світі бельгійського карикатуриста, переможця та лауреата чисельних міжнародних конкурсів карикатури Костянтина Сюннерберга, та персональною виставкою відомого в усьому світі українського карикатуриста, переможця та лауреата чисельних міжнародних конкурсів карикатури Ігоря Лук’янченка. Усього представлено 270 робіт.

У програму відкриття фестивалю гумору "Карлюка-2018" включені виставка "Гумор і космос", що вже третій рік відкривається у музеї авіації і космонавтики ім. Кондратюка, концерт театру поезії та пісні "Надежды маленький оркестрик", спектакль театру-студіїї Богдана Чернявського "Шинель" за повістю М.В.Гоголя. Фестиваль гумору проходить за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради та управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У той же час 15 квітня у культурному комплексі "Опера" у центрі Каїру відбудеться традиційне відкриття всесвітньовідомої міжнародної експозиції карикатур. Ця виставка користується величезною популярністью як у єгиптян, так і у гостей столиці Єгипту. У 2018 році на запрошення Міністерства культури Єгипту спеціальним гостем-країною вперше буде представлена Україна. Єгиптяне зможуть познайомитися з мистецтвом українскої школи карикатури з архивів Українскої асоціації карикатуристов "Карлюка".

Виставка триватиме до 14 квітня


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок