НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
25 Лютого, 17:37
Это архивная запись.

“Карлюка-2018”: карикатура – це можливість відчути себе вільним

Дата:01 Кві 2018 — 14 Кві 2018
Час:11:00
Місце:Галерея искусств

улица Европейская (Фрунзе), 5  на карте Полтавы

тел.: (0532) 56-35-40, (0532) 56-07-31

Вже стало доброю традицією, що в Полтаві щорічно 1 квітня у Полтавському художньому музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка проводиться Міжнародна виставка-конкурс карикатур у рамках Полтавської традиційної виставки Асоціації українських карикатуристів "Карлюка". За 18 років виставка набула чималого міжнародного розголосу та масштабів і перетворилась на справжній фестиваль гумору.

У рамках конкурсу були організовані персональні виставки відомих графіків і художників–карикатуристів світового рівня. Крім цього, проводились виставки провідних арт-салонів гумору з Великобританії, Сербії, Болгарії , Польщі, Росії, Бразилії, Словаччини, Туреччини, Азербайджану – носіїв справжнього іскрометного гумору.

"Карлюка-2018" знайомить з експозицією єгипетської карикатури (спільний проект Української асоціації карикатуристів "КАРЛЮКА" та Асоціації карикатуристів Єгипту), виставкою VІ Міжнародного конкурсу карикатури "Час – гроші ! (Криптовалюта: біткоїн та інші)", персональною виставкою відомого в усьому світі бельгійського карикатуриста, переможця та лауреата чисельних міжнародних конкурсів карикатури Костянтина Сюннерберга, та персональною виставкою відомого в усьому світі українського карикатуриста, переможця та лауреата чисельних міжнародних конкурсів карикатури Ігоря Лук’янченка. Усього представлено 270 робіт.

У програму відкриття фестивалю гумору "Карлюка-2018" включені виставка "Гумор і космос", що вже третій рік відкривається у музеї авіації і космонавтики ім. Кондратюка, концерт театру поезії та пісні "Надежды маленький оркестрик", спектакль театру-студіїї Богдана Чернявського "Шинель" за повістю М.В.Гоголя. Фестиваль гумору проходить за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської міської ради та управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У той же час 15 квітня у культурному комплексі "Опера" у центрі Каїру відбудеться традиційне відкриття всесвітньовідомої міжнародної експозиції карикатур. Ця виставка користується величезною популярністью як у єгиптян, так і у гостей столиці Єгипту. У 2018 році на запрошення Міністерства культури Єгипту спеціальним гостем-країною вперше буде представлена Україна. Єгиптяне зможуть познайомитися з мистецтвом українскої школи карикатури з архивів Українскої асоціації карикатуристов "Карлюка".

Виставка триватиме до 14 квітня


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок