НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
25 Лютого, 17:02
Это архивная запись.

Виставка-персоналія "Зробити світ навколо живим…"

Дата:01 Лют 2018 — 10 Лют 2018
Час:11:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

1 лютого у відділі обслуговування користувачів до 120-річчя від дня народження Бертольда Брехта відкрилася виставка-персоналія "Зробити світ навколо живим…"
Бертольд Брехт (10 лютого 1898, Аугсбург, Баварія – 14 серпня 1956, Берлін) – німецький драматург, теоретик мистецтва, театральний, громадський діяч і поет. Отримав міжнародне визнання своєї творчості. Його вважають засновником епічного ("діалектичного") театру. Член Всесвітньої Ради Миру.
Шлях Бертольда Брехта, починаючи вже з його перших театральних рецензій, віршів та п’єс, завжди супроводжувався різкою полемікою, його творчість була приводом для гострих естетичних дискусій та ідейно-політичної боротьби.

Так було в Мюнхені та Берліні у 20-ті – на початку 30-х років, так було і в період його перебування в еміграції, й після повернення на батьківщину.
Але, без сумніву, Б. Брехт був "найвизначнішим німецьким письменником свого покоління і, незважаючи на існування Й.-Ф. Шиллера та Г. Клейста, певно, найвидатнішим драматургом з усіх, кого знала Німеччина..." (С. Каффнер).
Антифашистська діяльність Б. Брехта ускладнювала і робила небезпечним його проживання в країнах Європи.
У 1941 р. він відвідав Радянський Союз і звідти відплив на кораблі в еміграцію до США. П’ятнадцять довгих років йому довелося провести у вигнанні.

Але саме в еміграції Б. Брехт написав свої найкращі п’єси: "Страх і відчай у Третій імперії" (1935-1938), "Добра людина з Сезуану" (1938-1940), "Матінка Кураж та її діти" (1939), "Життя Галілея" (1939), "Кавказьке крейдяне коло" (1944).
Вплив і слава літературної творчості й театру Б. Брехта поширились далеко за межі Німеччини. Його п’єси ставилися в багатьох театрах світу. У кожній з них йдеться про діалектику добра та зла в людині, про соціальну залежність та необхідність позбутися її, про відповідальність за завтрашній день всієї планети.

Запрошуємо користувачів ознайомитися з матеріалами виставки, які розповідають про Бертольда Брехта, який увійшов до історії літератури як митець, що відкрив нову епоху в західній драматургії.
Виставка розрахована передусім на учнівську молодь, студентів та користувачів, які захоплюються його творчістю.
Експозиція діятиме з 1 по 11 лютого 2018 р.
Книжкову виставку-персоналію підготувала провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Світлана Ізмайловська.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок