НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
19 Вересня, 02:04
Это архивная запись.

Виставка-персоналія "Зробити світ навколо живим…"

Дата:01 Лют 2018 — 10 Лют 2018
Час:11:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

1 лютого у відділі обслуговування користувачів до 120-річчя від дня народження Бертольда Брехта відкрилася виставка-персоналія "Зробити світ навколо живим…"
Бертольд Брехт (10 лютого 1898, Аугсбург, Баварія – 14 серпня 1956, Берлін) – німецький драматург, теоретик мистецтва, театральний, громадський діяч і поет. Отримав міжнародне визнання своєї творчості. Його вважають засновником епічного ("діалектичного") театру. Член Всесвітньої Ради Миру.
Шлях Бертольда Брехта, починаючи вже з його перших театральних рецензій, віршів та п’єс, завжди супроводжувався різкою полемікою, його творчість була приводом для гострих естетичних дискусій та ідейно-політичної боротьби.

Так було в Мюнхені та Берліні у 20-ті – на початку 30-х років, так було і в період його перебування в еміграції, й після повернення на батьківщину.
Але, без сумніву, Б. Брехт був "найвизначнішим німецьким письменником свого покоління і, незважаючи на існування Й.-Ф. Шиллера та Г. Клейста, певно, найвидатнішим драматургом з усіх, кого знала Німеччина..." (С. Каффнер).
Антифашистська діяльність Б. Брехта ускладнювала і робила небезпечним його проживання в країнах Європи.
У 1941 р. він відвідав Радянський Союз і звідти відплив на кораблі в еміграцію до США. П’ятнадцять довгих років йому довелося провести у вигнанні.

Але саме в еміграції Б. Брехт написав свої найкращі п’єси: "Страх і відчай у Третій імперії" (1935-1938), "Добра людина з Сезуану" (1938-1940), "Матінка Кураж та її діти" (1939), "Життя Галілея" (1939), "Кавказьке крейдяне коло" (1944).
Вплив і слава літературної творчості й театру Б. Брехта поширились далеко за межі Німеччини. Його п’єси ставилися в багатьох театрах світу. У кожній з них йдеться про діалектику добра та зла в людині, про соціальну залежність та необхідність позбутися її, про відповідальність за завтрашній день всієї планети.

Запрошуємо користувачів ознайомитися з матеріалами виставки, які розповідають про Бертольда Брехта, який увійшов до історії літератури як митець, що відкрив нову епоху в західній драматургії.
Виставка розрахована передусім на учнівську молодь, студентів та користувачів, які захоплюються його творчістю.
Експозиція діятиме з 1 по 11 лютого 2018 р.
Книжкову виставку-персоналію підготувала провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Світлана Ізмайловська.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок