16 Декабря,
07:13

Передноворічна виставка "Саспенс"

Дата:08 Дек 2017 — 29 Дек 2017
Время:17:00
Место:JUMP галерея современного искусства

улица Монастырская, 3  на карте Полтавы

тел.: +38 (067) 50-10-600

Галерея Jump спільно з Grynyov Art Foundation представляє у Полтаві тематичну передноворічну виставку "Саспенс" ─ твори українських сучасних художників із колекції
Тетяни та Бориса Гриньових. Найказковішим, найкіношнішим і одночасно найтривожнішим є передсвятковий стан на межі кінця і початку нового року. Перехідний час, коли ти сам на сам зі своїм прожитим минулим, повним сумнівів та невпевненості сьогоднішнім, та власним обнадійливим майбутнім. Цей час вже традиційно став етапним підведенням підсумків. Хтось обіцяє собі в майбутньому все почати знову, хтось озирається і рахує набутки або втрати, а хтось просто цей час проживає.


Саспенс є неоднозначним станом передчуття, в якому кожен із нас перебуває постійно, проте передчуття свята відчутно загострює непевність. Це візуальна історія про
порубіжжя кінця і початку, неспокійний стан, де календар немов навмисно заганяє людину у сезонне занепокоєння. Коли причин для очевидного страху або ж щастя немає,
природньою для людини стає тривожна невагомість, невизначене очікування. Чи можливо перетворити тривогу у роздуми, а невизначеність - у продуктивний самоаналіз?
Нескінченний передсвятковий саспенс – наче перегляд кінострічки, де ти головний герой і режисер одночасно. Але жоден із вас не здогадується, що трапиться у наступній
сцені.

Художники: Аліна Якубенко, Нікіта Шаленний, Алевтина Кахідзе, Олексій Кондаков, Тарас Ковач, Назар Білик, Владислав Краснощок, Гамлет Зіньковський, Дмитро Корнієнко.

Відкриття о 17:00, 8 грудня

Також, в рамках виставки заплановано наступні події:
8.12 - кураторська екскурсія Галини Глеби виставкою Саспенс*
9.12 - лекція Тетяни Кочубінської "Українське мистецтво 90-х: межі дозволеного"
14.12 - Artist talk: Микита Шалений


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь