23 Октября,
16:37
Это архивная запись.

Перегляд літератури "Живи і міцній, Українська державо!"

Дата:17 Авг 2017 — 31 Авг 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

26 років тому після семи десятиліть радянського домінування і трьох сотень років підпорядкування Росії, Україна проголосила незалежність. Це сталося після того, як на референдумі 90% мешканців проголосували за самостійну державу. 24 серпня 1991 року на позачерговій надзвичайній сесії Верховна Рада України прийняла Акт проголошення незалежності України, а на початку 1992 року – постанову "Про День незалежності України".

Напередодні святкування Дня незалежності України у відділі обслуговування користувачів організовано відкритий перегляд літератури "Живи і міцній, Українська державо!".
На перегляді експонуються книги й публікації в періодичних виданнях, що висвітлюють політичні та гуманітарні орієнтири розвитку нашої країни в контексті актуальних світових тенденцій, питання економічного суверенітету й національної конкурентоспроможності України, забезпечення її національної безпеки на тлі новітніх викликів.

Ця інформація знаходиться в розділах перегляду: "Україна незалежна: хроніки, факти, події" та "У пошуках істини: творці сучасної України".
Інші два розділи – "Витоки української державності: історичний досвід" та "Історія української державності. Постаті" широко представляють історичні документи, довідкові матеріали, ілюстрації на тему українського державотворення, різноманітні відомості про широку плеяду найвидатніших державотворців, що опікувалися проблемами духовного відродження й розбудови Української держави.

Ознайомитися з переглядом літератури можна буде з 17 по 31 серпня 2017 р.
Перегляд підготувала провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Алла Кириленко.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь