НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
21 Вересня, 11:48
Это архивная запись.

Перегляд літератури "Живи і міцній, Українська державо!"

Дата:17 Сер 2017 — 31 Сер 2017
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

26 років тому після семи десятиліть радянського домінування і трьох сотень років підпорядкування Росії, Україна проголосила незалежність. Це сталося після того, як на референдумі 90% мешканців проголосували за самостійну державу. 24 серпня 1991 року на позачерговій надзвичайній сесії Верховна Рада України прийняла Акт проголошення незалежності України, а на початку 1992 року – постанову "Про День незалежності України".

Напередодні святкування Дня незалежності України у відділі обслуговування користувачів організовано відкритий перегляд літератури "Живи і міцній, Українська державо!".
На перегляді експонуються книги й публікації в періодичних виданнях, що висвітлюють політичні та гуманітарні орієнтири розвитку нашої країни в контексті актуальних світових тенденцій, питання економічного суверенітету й національної конкурентоспроможності України, забезпечення її національної безпеки на тлі новітніх викликів.

Ця інформація знаходиться в розділах перегляду: "Україна незалежна: хроніки, факти, події" та "У пошуках істини: творці сучасної України".
Інші два розділи – "Витоки української державності: історичний досвід" та "Історія української державності. Постаті" широко представляють історичні документи, довідкові матеріали, ілюстрації на тему українського державотворення, різноманітні відомості про широку плеяду найвидатніших державотворців, що опікувалися проблемами духовного відродження й розбудови Української держави.

Ознайомитися з переглядом літератури можна буде з 17 по 31 серпня 2017 р.
Перегляд підготувала провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Алла Кириленко.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2020 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок