19 Октября,
12:10
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Джон Голсуорсі: 150 років від дня народження"

Дата:07 Авг 2017 — 27 Авг 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Джон Голсуорсі (1867-1933 рр.) народився в заможній сім’ї; вищу юридичну освіту здобув у привілейованому Оксфордському університеті. До вершини своєї творчості – "Саги про Форсайтів" – він ішов досить складними шляхами. І шляхів тих було два: написання оповідань та романів і гостросоціальних п’єс.

У 1897 р. вийшла його перша збірка "Під чотирма вітрами", потім романи "Джослін" і "Вілла Рубейн". Багатотомну епопею "Сага про Форсайтів" було створено в період 1906-1921 рр. На сценах англійських й інших європейських театрів йшли п’єси Голсуорсі "Срібний коробок", "Боротьба", "Справедливість".
У 1932 р. Голсуорсі був відзначений Нобелівською премією з літератури "за високе мистецтво розповідання", вершиною котрого стала "Сага про Форсайтів".
При житті письменник ушанований почесними ступенями семи університетів Англії, Шотландії і США.
Визнаючи творчий доробок відомого письменника гідним уваги, працівники відділу обслуговування користувачів організували книжкову виставку "Джон Голсуорсі: 150 років від дня народження", яка експонується з 7 по 27 серпня в Центрі європейської інформації, що діє при відділі. Користувачі мають можливість почитати твори письменника англійською, а також в перекладі на українську та російську мови; знайти книги та статті про життєвий та творчий шлях Джона Голсуорсі; ознайомитись з цікавими висловлюваннями (афоризмами) видатного реаліста минулого століття.

Виставку підготувала провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Алла Кириленко.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь