17 Декабря,
06:17
Это архивная запись.

Полтавщина: створюємо разом нові можливості

Дата:12 Октября 2017
Время:11:00
Міжнародний економічний форум - головна подія Полтавської області у 2017 році. 2017 рік – час реформації, активної фази Європейської інтеграції та сталого економічного розвитку України.

Цей рік стане точкою відліку для гарної традиції – щорічного проведення в обласному центрі місті Полтава Міжнародного економічного форуму "Полтавщина: створюємо разом нові можливості".

Актуальність проведення заходу не викликає жодного сумніву, враховуючи пріоритетність розвитку міжнародного економічного співробітництва, залучення інвестицій та необхідність посилення промоції потенціалу Полтавщини на міжнародній та світовій арені.

Захід високого рівня за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана заплановано провести 12 жовтня 2017 року в м.Полтаві. До участі в роботі Форуму запрошені представники Уряду України, урядових дорадчих органів з просування експорту та залучення інвестицій, дипломатичних установ, бізнес-кіл, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Головні теми Форуму: розвиток промисловості та агропромислової галузі в контексті державної політики та міжнародної практики; економічний та інвестиційний потенціал Полтавської області, історії успіху; розвиток виробництва екологічно чистої/органічної продукції, в тому числі орієнтованої на зовнішні ринки.

У рамках роботи Форуму передбачено роботу виставки-експозиції економічного та інвестиційного потенціалу області, а також презентацію "Інвестиційного порталу Полтавщини", робота над яким велась спільно з експертами українсько-канадського проекту "Партнерство для розвитку міст" ПРОМІС.

Вхід вільний.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь