22 Октября,
21:55
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Конституційний процес в Україні за Центральної Ради"

Дата:19 Июн 2017 — 09 Июл 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

19 червня у відділі обслуговування користувачів відкрилася тематична книжкова виставка "Конституційний процес в Україні за Центральної Ради: від автономії до державності ( червень 1917 - січень 1918 рр.)".
Документи, представлені на експозиції, розповідають про буремні роки української революції початку ХХ століття. За тих історичних умов українці мали шанс побудувати власну державність.

Тоді ця мрія залишилася нереалізованою повною мірою, оскільки самостійна держава проіснувала недовго.
Адже доля України залежала від державних діячів, які уособлювали владу в країні і, на жаль, не мали єдності щодо цього важливого питання. Відтак протягом недовготривалої діяльності Центральної Ради під впливом різних чинників в її актах ідея широкої автономності змінилася на ідею "повної держави".

29 квітня 1918 року Центральна Рада схвалила текст Основного Закону – Конституції Української Народної Республіки ("Статут про державний устрій, права і вольності УНР".
Конституція містила низку положень, які відповідають сучасним конституційним нормам та залишаються актуальними для сьогодення.
Незважаючи на те, що Конституція УНР 1918 року не була введена в дію внаслідок різних обставин, вона посідає чільне місце в скарбниці української конституційної думки.

Виставка діятиме з 19 червня до 9 липня.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь