18 Декабря,
01:28
Это архивная запись.

Виставка майстра художнього різьблення Івана Чеха

Дата:15 Июн 2017 — 20 Июл 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

15 червня відділ мистецтв спільно з Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи управління культури Полтавської облдержадміністрації в рамках проекту "Творчий портрет" відкрили виставку робіт Івана Федоровича Чеха – майстра Національної спілки майстрів народного мистецтва України, дипломанта Полтавської обласної премії імені Панаса Мирного, учасника Всеукраїнських виставок, конкурсів, фестивалів, ярмарків народного мистецтва.

Представила майстра, який працює в Хорольському районному центрі дитячої та юнацької творчості керівником одразу двох гуртків – "Художня обробка древини" та образотворчого "Палітра", ведуча заходу – провідний методист ОЦНТ КОР Антоніна Полєтаєва. Вона розповіла, що вироби Івана Федоровича збрігаються в Державному музеї іграшки (м. Київ), санаторії ім. М.В. Гоголя (м. Миргород), базі відпочинку (с. Верхоли Полтавського району) та приватних колекціях.
Завідувач сектором відділу культурно-масової роботи з розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виставкової та видавничої роботи Центру Мілена Майорова вручила майстру 30 примірників каталогу та нагородила І. Чеха грамотою з нагоди відкриття персональної виставки.
Привітали колегу по цеху художник Леонід Колєсніков та різьбяр Валерій Моцар. Приймав вітання Іван Федорович і від члена Національної спілки майстрів Народного мистецтва України – Віри Забори.

Завітав на відкриття виставки й міський голова Хоролу Сергій Волошин, який пообіцяв наступну виставку Івана Чеха влаштувати в рідному місті.
Присутні отримали й музичний дарунок: Віра Мотчана виконала два романси. Ще один член "Клубу цікавих зустрічей" Віталій Бурмака зачитав вірш.
Завідувач відділу мистецтв Галина Вікторова побажала творчих успіхів автору та його сину Юрію, який теж пішов по стопах батька і створює чудові скульптури з дерева.
Виставка майстра була відкрита напередодні Дня медичного працівника, до якого Іван Федорович має найбезпосередніше відношення, адже за фахом він – лікар-стоматолог.
На виставці представлені скульптури майстра з різних порід дерев (липи, тополі, груші, акації, бузини та ін.) на героїчну та історичну тематики. Найбільша – репродукція Рубенса "Полювання на тигрів та левів" важить близько 30 кг.

Діятиме виставка до 20 липня.

Ведуча заходу – провідний методист ОЦНТ КОР Антоніна Полєтаєва.
Куратор заходу – завідувач сектором відділу культурно-масової роботи з розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виставкової та видавничої роботи Центру Мілена Майорова.не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь