НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
31 Травня, 02:11
Это архивная запись.

Ярмарок вакансій!

Дата:31 Травня 2017
Час:13:00
31 травня 2017 року о 13:00 у конференц-залі №2 Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Полтава, просп. Першотравневий, 5) відбудеться щорічний Ярмарок вакансій, за участю керівництва Інституту, студентства та потенційних роботодавців.

Мета проекту є комплексною – забезпечення попиту на ринку праці на фахівців за спеціальністю "правознавство" відповідною пропозицією юридичних кадрів із переліку випускників Інституту з високим рейтингом.

Під час заходу проводитимуться презентації, дискусії та обговорення питань щодо можливості стажування для випускників, проведення тематичних заходів на базі 
Інституту, співпраці у галузі отримання безкоштовних юридичних консультацій та кваліфікованих наукових висновків, інших варіантів співпраці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з потенційними роботодавцями.

У межах Ярмарку учасникам будуть представлені студентські проекти у галузі юридичного бізнесу та інновацій.

Представники від зацікавлених органів публічної влади, суб’єктів господарювання та інших потенційних роботодавців зможуть підписати меморандум про співпрацю з НЮУ ім. Я. Мудрого, а також поспілкуватись та відібрати студентів-випускників для проходження практики з метою подальшого працевлаштування.
 
Полтавський юридичний інститут НЮУ ім. Я. Мудрого запрошує всіх охочих взяти участь у Ярмарку.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2023 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок