19 Ноября,
01:23
Это архивная запись.

Ярмарок вакансій!

Дата:31 Мая 2017
Время:13:00
31 травня 2017 року о 13:00 у конференц-залі №2 Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Полтава, просп. Першотравневий, 5) відбудеться щорічний Ярмарок вакансій, за участю керівництва Інституту, студентства та потенційних роботодавців.

Мета проекту є комплексною – забезпечення попиту на ринку праці на фахівців за спеціальністю "правознавство" відповідною пропозицією юридичних кадрів із переліку випускників Інституту з високим рейтингом.

Під час заходу проводитимуться презентації, дискусії та обговорення питань щодо можливості стажування для випускників, проведення тематичних заходів на базі 
Інституту, співпраці у галузі отримання безкоштовних юридичних консультацій та кваліфікованих наукових висновків, інших варіантів співпраці Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з потенційними роботодавцями.

У межах Ярмарку учасникам будуть представлені студентські проекти у галузі юридичного бізнесу та інновацій.

Представники від зацікавлених органів публічної влади, суб’єктів господарювання та інших потенційних роботодавців зможуть підписати меморандум про співпрацю з НЮУ ім. Я. Мудрого, а також поспілкуватись та відібрати студентів-випускників для проходження практики з метою подальшого працевлаштування.
 
Полтавський юридичний інститут НЮУ ім. Я. Мудрого запрошує всіх охочих взяти участь у Ярмарку.


не пропустите это:

25 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
26 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь