20 Октября,
06:06
Это архивная запись.

Книжкова виставка "В книжковій пам’яті – миттєвості війни"

Дата:03 Мая 2017 — 14 Мая 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

 До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у відділі обслуговування користувачів експонується книжкова виставка "В книжковій пам’яті – миттєвості війни".

Людська пам’ять… Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до нас миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни не на життя, а на смерть, війни, в якій фашизм ніс Україні довічне рабство або повне знищення нації.

Друга світова стала найбільшою війною в історії людства. У ній брали участь десятки країн. Ніколи до цього історія не знала війни з такою кількістю жертв. Друга світова війна була для народу України не лише війною за звільнення від окупаційного режиму нацистської Німеччини, а й комуністичного режиму СРСР.

Документи, які розповідають про ті події, представлені на виставці п’ятьма розділами:
1. "Друга світова війна в історичній пам’яті України".
2. "Визволення – це перемога!".
3. "Гортаючи сторінки історії".
4. "Ціна перемоги в дзеркалі спогадів".
5. "Ти не скорився – ти переміг".

Виставка діятиме з 3 до 14 травня 2017 року


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь