19 Ноября,
01:24
Это архивная запись.

Виставка-експозиція "Мистецтво оригамі: японські традиції"

Дата:10 Мая 2017 — 24 Мая 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

До відзначення Року Японії в Україні відділ документів із економічних та технічних наук пропонує до Вашого перегляду виставку-експозицію "Мистецтво оригамі: японські традиції".

Старовинне японське мистецтво складання різноманітних фігурок з паперового квадрату без застосування ножиць і клею розкриває в наш час все нові грані застосування його в різних сферах життя.

Оригамі називають "технологією ХХІ століття" і використовують в конструюванні, математиці, архітектурі, технічному та художньому дизайні, педагогіці та арт-терапії. Воно несе в собі потужний потенціал для всебічного розвитку людини: її логічного та образного мислення, пам’яті, концентрації уваги, вмінню спілкуватись, естетичного смаку, інтелекту в цілому.

Ця виставка для тих, хто вже захоплюється оригамі, і для тих, хто тільки хоче ним оволодіти. І початківець, і професіонал зможуть знайти для себе щось нове і цікаве: цінні практичні поради професіоналів, опис техніки виготовлення модульних композицій тощо.

Проста техніка складання доступна практично кожному, незважаючи на вік та рід занять, і Ви в цьому переконаєтесь, відвідавши виставку, на якій представлена також колекція моделей оригамі, виготовлена співробітниками відділу.


не пропустите это:

25 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
26 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь