18 Декабря,
01:28
Это архивная запись.

Вишиті ікони і картини Ніни Фоменко!

Дата:28 Апр 2017 — 12 Мая 2017
Время:12:00
Место:Галерея искусств

улица Европейская (Фрунзе), 5  на карте Полтавы

тел.: (0532) 56-35-40, (0532) 56-07-31

Створення вишитих ікон і картин – це таїнство, що потребує надзвичайної технічної майстерності, обізнаності в символізмі та глибокої віри у свою справу. Цим досконало володіє талановита майстриня з Миргорода Ніна Вікторівна Фоменко.

Експозиція вразить відвідувачів витонченістю ліній, гармонійною композиційною побудовою, майстерністю, художнім смаком, надзвичайною увагою до деталей. На ній можна буде побачити інтерпретації біблійних сюжетів, зображення Христа, Богородиці, святих і сил безтілесних, а також вишиті картини – пейзажі, натюрморти, портрети. Своїм прикладом Ніна Фоменко демонструє, що займатись вишивкою – дуже цікаво і натхненно! Це лишень потребує бажання і наполегливої праці.

Відкриття виставки 28 квітня 2017 року о 12-тій годині у великій залі художнього музею.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь