18 Декабря,
01:30
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Книга року Бі-Бі-Сі 2016"

Дата:10 Апр 2017 — 30 Апр 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

З 10 по 30 квітня 2017 року відділ обслуговування користувачів пропонує ознайомитися з виставкою-інформацією "Книга року Бі-Бі-Сі" (BBC Ukrainian Book of the Year) 2016".
Книга року BBC – літературна нагорода україномовним творам, що присуджується Британською телерадіомовною корпорацією (Бі-Бі-Сі). Вперше премію "Книга року ВВС" було вручено 2005 року, і вона швидко стала однією з найбільш престижних в Україні.

Команда ВВС Україна формує довгий список номінантів, з-поміж яких експертне журі обирає короткий список фіналістів та переможця. Із 2012 року премія оголошується у двох категоріях: "Книга року ВВС" та "Дитяча книга року ВВС".
У грудні минулого року ВВС Україна оголосила переможців премії Книга року ВВС-2016, представленої в партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Книгою року-2016 став роман "Забуття" Тані Малярчук, а переможцем у номінації Дитяча книга року ВВС-2016 обрано книгу Галини Ткачук "Тринадцять історій у темряві".
Тому логічно було згрупувати матеріали виставки саме в два розділи. Перший має назву "Таня Малярчук – "екзальтована казкарка", другий – "Страшно веселі історії Галини Ткачук".

Книга Тані Малярчук "Забуття" – роман, у центрі якого В’ячеслав Липинський, український історик польського походження, філософ і невдалий політик, засновник українського монархізму. Його життя було суцільним рухом проти вітру, пожертвою заради ідеї. Але й ним поживився синій кит української пам’яті. Авторка вкладає розповідь про цього чоловіка в уста молодої жінки, героїні роману, нашої сучасниці, котра досліджує старі газети, щоб віднайти власну ідентичність і доторкнутися до минулого, яке вирізали з її історії, як з кіноплівки.
"Тринадцять історій у темряві" Галини Ткачук нагадують нам про те, що не варто боятися речей, які можна перемогти сміхом. Стиль Галини Ткачук дуже специфічний: письменниця уміє дивовижним чином бачити незвичайне в буденному й химерно переплітати в текстах уявність і реальне життя. Очевидно, саме це вміння, в сукупності з дитячою безпосередністю та чудовим почуттям гумору дозволили авторці так майстерно описати всі "Тринадцять історій".

Підготувала виставку бібліотекар І категорії відділу обслуговування користувачів Юлія Горюн.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь