19 Октября,
12:02
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Японія - країна чудес: полтавська мозаїка"

Дата:17 Апр 2017 — 30 Апр 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

До відзначення Року Японії в Україні відділ краєзнавства підготував книжкову виставку "Японія - країна чудес: полтавська мозаїка". На виставці представлена інформація про:
візит до музею-заповідника М. В. Гоголя гоголезнавця з ЯПОНІЇ, професора університету Дзьоті (м. Токіо) Юкійоші Іноуе; чемпіона сумо Тайхо Кокі (Кокі Ная, Іван Боришко).

Його батько, Маркіян Боришко називав сина Іваном. Батько - урожденець села Рунівщина Полтавської губернії (тепер це Зачепилівський р-н Харківської обл.) До речі, в цьому селі майже половина мешканців і досі мають прізвище Боришко; модель для "Mercedes-Benz" Вікторію Верескул, яка народилася і виросла в Лубнах, а вже більше десяти років живе в Японії.

Також на виставці є видання відомого краєзнавця В. Волоскова Солдатский жребий... (1904-1905 рр.) : японський щоденник полтавця С. Я. Мамая (2011).
У книзі наводиться широкий спектр краєзнавчих документів, довідок, фактів та оцінок подій тієї війни, до якої була причетна і Полтавщина.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь