18 Декабря,
01:28
Это архивная запись.

Відкриття проекту "ДуСт: неформальне мистецтво 90х."

Дата:24 Мар 2017 — 21 Апр 2017
Время:11:00
Место:JUMP галерея современного искусства

улица Монастырская, 3  на карте Полтавы

тел.: +38 (067) 50-10-600

24 березня галерея сучасного мистецтва JUMP відкриє експозицію, присвячену неформальним мистецьким пошукам Полтави в 90 роки минулого сторіччя. Виставка 
триватиме до 21 квітня.

"ДуСт (духовна столиця): неформальне мистецтво 90х" - це не виставка, а археологічний пошук, завданням якого стало віднайдення цілого пласту культурного життя з незвичною та випадаючою, на перший погляд, із загального контексту регіону естетикою. Метою й надихаючою складовою культурологічних "розкопок" є висвітлення мистецтва, зосередженого на пошуку свого місця у неідеологічній реальності та появи дискурсу сучасного мистецтва, як найбільш сприятливого для цього.

Зосередившись на фігурах неформального культурного андеграунду, дослідження вивело на групу художників та окремих фігур, чиє мистецтво, хоча й виставлялось кілька разів у Художньому салоні та галереї "Парсуна", проте супроводжувалось неминучими скандалами й поступово позбавлялось можливості бути представленими в художніх інституціях.

За відсутності архівів, чи бодай якихось документацій, основним місцем "розкопок" стали розповіді людей, які інколи виводили на слід тої чи іншої роботи, нового персонажу періоду або ж впирались у темний кут спогадів про знищені та втрачені твори. У результаті тісне сплетіння фігури оповідача, пригаданої історії та віднайденої роботи (самої по собі або ж у переказі) передались і в експозиції. Окрема й першопланова лінія розповідей, фотографій та відео весь час натрапляє на віднайдену роботу, виводить на неї десь у бік або залишає про неї спогад. Подібна єдність історій та творів також обережно натякає, що саме життя сприймалось, як художня акція - "Зачем было делать перформансы, если вся наша жизнь была похожа на перформанс" (Юрій Лєшуков).


Вт-Нд 11:00-18:00
ВХІД ВІЛЬНИЙ


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь