22 Октября,
22:12
Это архивная запись.

Виставка-інформація "Питна вода в Україні: проблеми і перспективи"

Дата:16 Мар 2017 — 31 Мар 2017
Время:11:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Інтенсивне, а найчастіше непродумане використання природних ресурсів негативно позначається на стані довкілля. Ці зміни особливо помітні на прикладі запасів питної води в Україні. Але ж від якості води, яку ми п’ємо кожного дня, на 80% залежить здоров’я людини. Живі організми на 90% складаються з води, а В. І. Вернадський вважав, що вода й живі організми є генетично пов’язаними.

Нині в Україні практично всі поверхневі води забруднені відходами промислового виробництва. Найбільшої шкоді якості води завдають речовини, що використовуються в аграрному виробництві: пестициди, нітрати, солі важких металів тощо. Велика кількість забруднювачів потрапляють у воду з каналізаційних стоків. В сучасному побуті використовується близько 70 тисяч штучних хімічних речовин. Після аварії на Чорнобильській АЕС до водних ресурсів в багатьох регіонах потрапили радіоактивні речовини.
Які важливі функції для людського організму виконує вода, які гігієнічні вимоги висуваються до питної води, як подбати про якість води у своїй оселі – про все це можна дізнатися, ознайомившись з виставкою-інформацією "Питна вода в Україні: проблеми і перспективи", яку підготували працівники відділу документів із природничих та аграрних наук (к. 408).

Виставка приурочена до Всесвітнього дня води, який відзначається щороку 22 березня на міжнародному рівні.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь