НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
18 Червня, 14:28
Это архивная запись.

Виставка-інформація "Питна вода в Україні: проблеми і перспективи"

Дата:16 Бер 2017 — 31 Бер 2017
Час:11:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Інтенсивне, а найчастіше непродумане використання природних ресурсів негативно позначається на стані довкілля. Ці зміни особливо помітні на прикладі запасів питної води в Україні. Але ж від якості води, яку ми п’ємо кожного дня, на 80% залежить здоров’я людини. Живі організми на 90% складаються з води, а В. І. Вернадський вважав, що вода й живі організми є генетично пов’язаними.

Нині в Україні практично всі поверхневі води забруднені відходами промислового виробництва. Найбільшої шкоді якості води завдають речовини, що використовуються в аграрному виробництві: пестициди, нітрати, солі важких металів тощо. Велика кількість забруднювачів потрапляють у воду з каналізаційних стоків. В сучасному побуті використовується близько 70 тисяч штучних хімічних речовин. Після аварії на Чорнобильській АЕС до водних ресурсів в багатьох регіонах потрапили радіоактивні речовини.
Які важливі функції для людського організму виконує вода, які гігієнічні вимоги висуваються до питної води, як подбати про якість води у своїй оселі – про все це можна дізнатися, ознайомившись з виставкою-інформацією "Питна вода в Україні: проблеми і перспективи", яку підготували працівники відділу документів із природничих та аграрних наук (к. 408).

Виставка приурочена до Всесвітнього дня води, який відзначається щороку 22 березня на міжнародному рівні.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок