11 Декабря,
09:52
Это архивная запись.

Перегляд літератури "Холокост – одна з найбільших етнополітичних трагедій в історії світової цивілізації"

Дата:19 Янв 2017 — 31 Янв 2017
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У відділі обслуговування користувачів з 19 по 31 січня 2017 року до Міжнародного дня пам’яті жертв холокосту розгорнуто перегляд літератури "Холокост – одна з найбільших етнополітичних трагедій в історії світової цивілізації".

Холокост – винищення, яким світ називає геноцид євреїв, здійснюваний нацистами в роки Другої світової війни. За період 1933-1945 рр. націонал - соціалістами було жорстоко вбито близько 6000000 євреїв (близько 60% всієї нації; 1,5 млн з них були діти), велика частина з яких загинула під час Другої світової війни в ході операції "остаточне вирішення єврейського питання".
Єврейські громади було знищено фактично в усіх країнах Європи, окупованих гітлерівцями. За період гітлерівської окупації в Україні загинуло 1 млн 600 тис. євреїв, у тому числі у Бабиному яру.
Початком кампанії стала ізоляція євреїв у гетто, позбавлення їх майна, а також стерилізація і умертвіння душевно хворих людей в рамках програми "расової гігієни".

Холокост відомий не тільки своїми масштабами, а й антигуманними, звірячими методами винищення людей. У створених нацистами "таборах смерті" людей примушували до рабської праці, ставили над ними жорстокі медичні експерименти і масово вбивали в газових камерах, не шкодуючи жінок, старих і дітей. Багато людей також померли від голоду, знемоги і внаслідок жорстокого поводження.

Холокост закінчився з перемогою союзницьких військ у Другій світовій війні і падінням нацистського режиму.
Нацистські злочини проти людства широко відомі світові. Трагедія Холокосту знайшла своє відображення не лише у працях істориків та документальному кіно, але й у книгах. На перегляді представлені видання, котрі у повній мірі розкривають нам жах Катастрофи. Документальне свідчення жахів, тортур та незвичайних масштабів винищення цілої нації; історії про виживання євреїв; потужні мемуари про те, як можна вижити навіть тоді, коли це здається неможливим в принципі…

Перегляд підготовила провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Світлана Ізмайловська.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь