НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
19 Травня, 18:23
Это архивная запись.

Перегляд літератури "Холокост – одна з найбільших етнополітичних трагедій в історії світової цивілізації"

Дата:19 Січ 2017 — 31 Січ 2017
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У відділі обслуговування користувачів з 19 по 31 січня 2017 року до Міжнародного дня пам’яті жертв холокосту розгорнуто перегляд літератури "Холокост – одна з найбільших етнополітичних трагедій в історії світової цивілізації".

Холокост – винищення, яким світ називає геноцид євреїв, здійснюваний нацистами в роки Другої світової війни. За період 1933-1945 рр. націонал - соціалістами було жорстоко вбито близько 6000000 євреїв (близько 60% всієї нації; 1,5 млн з них були діти), велика частина з яких загинула під час Другої світової війни в ході операції "остаточне вирішення єврейського питання".
Єврейські громади було знищено фактично в усіх країнах Європи, окупованих гітлерівцями. За період гітлерівської окупації в Україні загинуло 1 млн 600 тис. євреїв, у тому числі у Бабиному яру.
Початком кампанії стала ізоляція євреїв у гетто, позбавлення їх майна, а також стерилізація і умертвіння душевно хворих людей в рамках програми "расової гігієни".

Холокост відомий не тільки своїми масштабами, а й антигуманними, звірячими методами винищення людей. У створених нацистами "таборах смерті" людей примушували до рабської праці, ставили над ними жорстокі медичні експерименти і масово вбивали в газових камерах, не шкодуючи жінок, старих і дітей. Багато людей також померли від голоду, знемоги і внаслідок жорстокого поводження.

Холокост закінчився з перемогою союзницьких військ у Другій світовій війні і падінням нацистського режиму.
Нацистські злочини проти людства широко відомі світові. Трагедія Холокосту знайшла своє відображення не лише у працях істориків та документальному кіно, але й у книгах. На перегляді представлені видання, котрі у повній мірі розкривають нам жах Катастрофи. Документальне свідчення жахів, тортур та незвичайних масштабів винищення цілої нації; історії про виживання євреїв; потужні мемуари про те, як можна вижити навіть тоді, коли це здається неможливим в принципі…

Перегляд підготовила провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Світлана Ізмайловська.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок