НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
20 Червня, 08:54
Это архивная запись.

Перегляд літератури "Холокост – одна з найбільших етнополітичних трагедій в історії світової цивілізації"

Дата:19 Січ 2017 — 31 Січ 2017
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У відділі обслуговування користувачів з 19 по 31 січня 2017 року до Міжнародного дня пам’яті жертв холокосту розгорнуто перегляд літератури "Холокост – одна з найбільших етнополітичних трагедій в історії світової цивілізації".

Холокост – винищення, яким світ називає геноцид євреїв, здійснюваний нацистами в роки Другої світової війни. За період 1933-1945 рр. націонал - соціалістами було жорстоко вбито близько 6000000 євреїв (близько 60% всієї нації; 1,5 млн з них були діти), велика частина з яких загинула під час Другої світової війни в ході операції "остаточне вирішення єврейського питання".
Єврейські громади було знищено фактично в усіх країнах Європи, окупованих гітлерівцями. За період гітлерівської окупації в Україні загинуло 1 млн 600 тис. євреїв, у тому числі у Бабиному яру.
Початком кампанії стала ізоляція євреїв у гетто, позбавлення їх майна, а також стерилізація і умертвіння душевно хворих людей в рамках програми "расової гігієни".

Холокост відомий не тільки своїми масштабами, а й антигуманними, звірячими методами винищення людей. У створених нацистами "таборах смерті" людей примушували до рабської праці, ставили над ними жорстокі медичні експерименти і масово вбивали в газових камерах, не шкодуючи жінок, старих і дітей. Багато людей також померли від голоду, знемоги і внаслідок жорстокого поводження.

Холокост закінчився з перемогою союзницьких військ у Другій світовій війні і падінням нацистського режиму.
Нацистські злочини проти людства широко відомі світові. Трагедія Холокосту знайшла своє відображення не лише у працях істориків та документальному кіно, але й у книгах. На перегляді представлені видання, котрі у повній мірі розкривають нам жах Катастрофи. Документальне свідчення жахів, тортур та незвичайних масштабів винищення цілої нації; історії про виживання євреїв; потужні мемуари про те, як можна вижити навіть тоді, коли це здається неможливим в принципі…

Перегляд підготовила провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Світлана Ізмайловська.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок