НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
19 Травня, 14:22
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Маркетинг в новій економіці"

Дата:18 Лист 2016 — 30 Лист 2016
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Розвиток теорії і практики маркетингу в умовах глобалізації економічних процесів вимагає перегляду традиційних поглядів на перспективні орієнтири розвитку маркетингової теорії. Так зміна концепції маркетингу від задоволення масових потреб споживачів до дотримання інтересів суспільства в цілому через високоефективне задоволення вибагливих потреб кожного споживача стає одним з пріоритетних напрямків у сучасній науці маркетингу.

У новій економіці в умовах широкого використання інформаційних технологій та віртуального середовища інші чинники та засоби впливають на ефективність маркетингової діяльності. Поширеність мережі Інтернет, її специфічні властивості, рівень та динаміка розвитку інформаційних технологій призвели до того, що саме інформаційні технології нині значною мірою впливають на всі складові підсистеми маркетингу. Визріла необхідність в теоретичній систематизації накопиченого досвіду та розробленні відповідної сучасним реаліям концепції маркетингу.

Книжкова виставка "Маркетинг в новій економіці" (з циклу книжкових виставок "Вивчаємо економічні науки") дає змогу користувачам ознайомитись із змістом основних понять, категорій, систем маркетингу, забезпечити засвоєння теоретичних питань та практичних навичок вирішення маркетингових завдань, сформувати творчий підхід до розробки напрямів удосконалення маркетингової діяльності.

Представлені документи допоможуть вдосконалити теоретичні та прикладні аспекти маркетингу, проаналізувати основні підходи до визначення торгової, цінової, комунікаційної політики, визначити основні напрями та елементи формування маркетингової стратегії.
Запрошуємо студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, науковців, практичних працівників у галузі маркетингу протягом листопада переглянути виставку у відділі документів із економічних та технічних наук.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок