14 Декабря,
17:14
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Маркетинг в новій економіці"

Дата:18 Ноя 2016 — 30 Ноя 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Розвиток теорії і практики маркетингу в умовах глобалізації економічних процесів вимагає перегляду традиційних поглядів на перспективні орієнтири розвитку маркетингової теорії. Так зміна концепції маркетингу від задоволення масових потреб споживачів до дотримання інтересів суспільства в цілому через високоефективне задоволення вибагливих потреб кожного споживача стає одним з пріоритетних напрямків у сучасній науці маркетингу.

У новій економіці в умовах широкого використання інформаційних технологій та віртуального середовища інші чинники та засоби впливають на ефективність маркетингової діяльності. Поширеність мережі Інтернет, її специфічні властивості, рівень та динаміка розвитку інформаційних технологій призвели до того, що саме інформаційні технології нині значною мірою впливають на всі складові підсистеми маркетингу. Визріла необхідність в теоретичній систематизації накопиченого досвіду та розробленні відповідної сучасним реаліям концепції маркетингу.

Книжкова виставка "Маркетинг в новій економіці" (з циклу книжкових виставок "Вивчаємо економічні науки") дає змогу користувачам ознайомитись із змістом основних понять, категорій, систем маркетингу, забезпечити засвоєння теоретичних питань та практичних навичок вирішення маркетингових завдань, сформувати творчий підхід до розробки напрямів удосконалення маркетингової діяльності.

Представлені документи допоможуть вдосконалити теоретичні та прикладні аспекти маркетингу, проаналізувати основні підходи до визначення торгової, цінової, комунікаційної політики, визначити основні напрями та елементи формування маркетингової стратегії.
Запрошуємо студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, викладачів, науковців, практичних працівників у галузі маркетингу протягом листопада переглянути виставку у відділі документів із економічних та технічних наук.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь