НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
19 Травня, 18:33
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Формування толерантності в сучасному суспільстві"

Дата:07 Лист 2016 — 17 Лист 2016
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Міжнародний день терпимості (толерантності) був заснований у 1996 році й відтоді відзначається щороку 16 листопада. У цей день ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності або кольору шкіри. Ці принципи закріпили в Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду й покарання за нього.

Україна є поліетнічною державою; тут проживають представники більше 130 етносів. Отже, в нашій країні актуальними є практичні проблеми: необхідність підтримки й зміцнення єдності суспільства, члени якого дотримуються різних світоглядів; забезпечення консенсусу щодо основних норм і цінностей, необхідних для його функціонування й розвитку; утвердження толерантності у відносинах між прибічниками різних світоглядів, розвиток діалогу між ними; запобігання гострих конфліктів на політичному підґрунті.

Формування міжособистісних, міжгрупових, міжетнічних та міжнаціональних стосунків належить до найбільш складних і вразливих явищ суспільного життя. Фахівці, що працюють у цій галузі, не так вже й часто мають можливість зустрітися для того, щоб обмінятися результатами своїх спостережень, а тим більше апробувати їх з практиками (лікарями, вчителями, прикордонниками та ін.) і разом сформулювати певні висновки та рекомендації. Саме тому й була розгорнута тематична книжкова виставка "Формування толерантності в сучасному суспільстві", яка експонується у відділі обслуговування користувачів з 7 по 17 листопада 2016 р.

Завдяки представленим на ній книгам і новинкам періодики ви, шановні користувачі, матимете добрих порадників, які допоможуть вам:
– налагодити навчально-виховний процес на засадах гуманності, рівноправ’я, творчої співпраці учителя та учня;
– встановити добрі, щирі взаємини в сім’ї, побуті, в навчальному закладі, на виробництві;
– долати конфлікти у вашому повсякденному житті;
– навчитись поважати себе самого та своє оточення.


разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2024 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок