21 Ноября,
17:22
Это архивная запись.

Книжкова виставка "Формування толерантності в сучасному суспільстві"

Дата:07 Ноя 2016 — 17 Ноя 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Міжнародний день терпимості (толерантності) був заснований у 1996 році й відтоді відзначається щороку 16 листопада. У цей день ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності або кольору шкіри. Ці принципи закріпили в Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду й покарання за нього.

Україна є поліетнічною державою; тут проживають представники більше 130 етносів. Отже, в нашій країні актуальними є практичні проблеми: необхідність підтримки й зміцнення єдності суспільства, члени якого дотримуються різних світоглядів; забезпечення консенсусу щодо основних норм і цінностей, необхідних для його функціонування й розвитку; утвердження толерантності у відносинах між прибічниками різних світоглядів, розвиток діалогу між ними; запобігання гострих конфліктів на політичному підґрунті.

Формування міжособистісних, міжгрупових, міжетнічних та міжнаціональних стосунків належить до найбільш складних і вразливих явищ суспільного життя. Фахівці, що працюють у цій галузі, не так вже й часто мають можливість зустрітися для того, щоб обмінятися результатами своїх спостережень, а тим більше апробувати їх з практиками (лікарями, вчителями, прикордонниками та ін.) і разом сформулювати певні висновки та рекомендації. Саме тому й була розгорнута тематична книжкова виставка "Формування толерантності в сучасному суспільстві", яка експонується у відділі обслуговування користувачів з 7 по 17 листопада 2016 р.

Завдяки представленим на ній книгам і новинкам періодики ви, шановні користувачі, матимете добрих порадників, які допоможуть вам:
– налагодити навчально-виховний процес на засадах гуманності, рівноправ’я, творчої співпраці учителя та учня;
– встановити добрі, щирі взаємини в сім’ї, побуті, в навчальному закладі, на виробництві;
– долати конфлікти у вашому повсякденному житті;
– навчитись поважати себе самого та своє оточення.


не пропустите это:

25 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
26 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь