20 Ноября,
20:44
Это архивная запись.

Виставка "Портрет у світлинах Ганни Грибан"

Дата:03 Ноя 2016 — 24 Ноя 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У виразі обличчя запрограмовані закономірності душевних переживань. І тому в мистецтві особливу роль у розкритті внутрішнього світу людини відіграють портретні композиції, в яких обличчя людини має першочергове значення. Можна навести багато прикладів із літературних описів, скульптури, різьблення, портретного живопису та графіки, світлин. Виставка останніх відкрилась у відділі мистецтв 3 листопада. Їх автор — засновник та директор видавництва "Дивосвіт", володар грамоти обласної Ради за "вагомий особистий внесок у збереження, розвиток і популяризацію украаїнської книги та активну громадську позицію", лауреат літературно-мистецьких премій імені Панаса Мирного та Володимира Короленка, професійна художниця Ганна Грибан.

Фотосправа — це її хобі, що має вже великий стаж. Творчий потенціал у цій справі більш потужно розкрився з поширенням фотографування за допомогою цифрових фотокамер, переваги й недоліки яких були зазначені нею під час виступу. Накопичилось стільки світлин, що можна робити тематичні виставки у великих залах. Нинішня вміщує 53 портретні роботи, що зосереджені на людині, на виявленні її індивідуальності. Є серед них і портретні композиції із зображенням всієї фігури людини, парні та групові портрети. Оцінюючи їх художність, користувачі впізнавали на них відомих у нашому місті творчих людей, освітян, науковців, громадських діячів. Серед відзнятих є і рідні, друзі, приятелі, замовники.

Людина з багатою біографією фотографувала і просто цікавих людей, що зустрічались на її життєвому шляху. Камера Ганни Грибан зафіксувала людей таким чином, що про них можна дуже багато сказати, навіть не знаючи їх. Фотовиставка діятиме до 24 листопада поточного року. Завітайте у відділ мистецтв, щоб познайомитись з нею. Герої світлин — життелюби, і їх настрій передається споглядачам.
Куратор заходу — Галина Вікторова, завідувач відділу мистецтв.не пропустите это:

25 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
26 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь