12 Декабря,
10:33
Это архивная запись.

Виставка-інформація «Зернобобові в Україні»

Дата:07 Ноя 2016 — 25 Ноя 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Зернобобові культури входять до раціону харчування людини з давніх часів, але їхню поживну цінність часто недооцінюють. З метою популяризації зернобобових культур Генеральна Асамблея ООН оголосила 2016 рік Міжнародним роком зернобобових.

Зернобобові є частиною культури харчування та стандартного раціону в більшості регіонів світу та виступають основним компонентом багатьох фірмових національних та регіональних страв. Існує велика кількість різновидів зернобобових, найпопулярнішими серед яких є горох, соя, квасоля, сочевиця, боби, нут. Ці та інші культури є доступною альтернативою дорожчого тваринного білка, що робить їх ідеальними для покращення раціону харчування в бідних країнах. Наприклад, білок, який надходить з коров’ячого молока, вп’ятеро дорожчий, ніж білок, отриманий із зернобобових культур.

Оскільки урожайність зернобобових культур вища, ніж урожайність зернових, вони також можуть допомогти фермерам отримати додаткові доходи, а переробка вирощеної сировини забезпечує додаткові економічні можливості для харчових виробництв.
У відділі документів із природничих та аграрних наук можна ознайомитися з виставкою-інформацією "Зернобобові в Україні", на якій представлені публікації, що розповідають про стан ринку зернобобових в Україні, знайомлять з видами зернобобових культур та способами приготування з них різноманітних страв.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь