НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
23 Квітня, 02:44
Это архивная запись.

Книжкова виставка "UNESKO – 70 років"

Дата:17 Жов 2016 — 31 Жов 2016
Час:10:00
Місце:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

17 жовтня 2016 року у відділі обслуговування користувачів відкрилась книжкова виставка "UNESKO – 70 років".

Належне місце на шляху сприяння розвитку сучасних міжнародних відносин посідає Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури – скорочено ЮНЕСКО (англ. United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, UNESCO).

ЮНЕСКО – міжнародна організація, спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй, яка при співпраці своїх членів-держав у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвитку національної культури, охороні пам'яток культури тощо.

Документи, представлені на виставці, розповідають про одну з найбільших спеціалізованих установ ООН, яка за час свого існування немало зробила для того, щоб допомогти, в міру своєї компетентності, зміцненню миру, розвитку дружніх відносин між державами-членами. Борючись за зміцнення загального миру, за вирішення проблеми роззброєння ЮНЕСКО сприяє створенню кращих політичних умов для виконання ряду власних фундаментальних програм в галузі освіти, науки, культури, інформації.

Виставка містить 4 розділи:
1. ЮНЕСКО і актуальні проблеми сучасності.
2. Роль ЮНЕСКО у розвитку інформаційного суспільства.
3. Співробітництво України з ЮНЕСКО.
4. Перспективи розвитку вищої освіти.

Виставка розрахована на широке коло користувачів бібліотеки.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок