23 Октября,
14:32
Это архивная запись.

Книжкова виставка "UNESKO – 70 років"

Дата:17 Окт 2016 — 31 Окт 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

17 жовтня 2016 року у відділі обслуговування користувачів відкрилась книжкова виставка "UNESKO – 70 років".

Належне місце на шляху сприяння розвитку сучасних міжнародних відносин посідає Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури – скорочено ЮНЕСКО (англ. United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, UNESCO).

ЮНЕСКО – міжнародна організація, спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй, яка при співпраці своїх членів-держав у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвитку національної культури, охороні пам'яток культури тощо.

Документи, представлені на виставці, розповідають про одну з найбільших спеціалізованих установ ООН, яка за час свого існування немало зробила для того, щоб допомогти, в міру своєї компетентності, зміцненню миру, розвитку дружніх відносин між державами-членами. Борючись за зміцнення загального миру, за вирішення проблеми роззброєння ЮНЕСКО сприяє створенню кращих політичних умов для виконання ряду власних фундаментальних програм в галузі освіти, науки, культури, інформації.

Виставка містить 4 розділи:
1. ЮНЕСКО і актуальні проблеми сучасності.
2. Роль ЮНЕСКО у розвитку інформаційного суспільства.
3. Співробітництво України з ЮНЕСКО.
4. Перспективи розвитку вищої освіти.

Виставка розрахована на широке коло користувачів бібліотеки.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь