23 Октября,
14:30
Это архивная запись.

Виставка художниці Марії Сущук "Ми - наші планети"

Дата:01 Окт 2016 — 15 Окт 2016
Время:18:00
Место:ЦЕХ, арт-кафе

улица Черновола, 2Б  на карте Полтавы

тел.: (066) 217-95-15

Марія Сущук — полтавська художниця. Дівчина почала займатися живописом у 2012 році. В своїй творчості художниця, як основу, використовує геометричні фігури: трикутники, квадрати, прямокутники, тощо.

- Мій живопис абсолютно випадковий, відсутній страх зіпсувати полотно чи даремно витратити фарби. Мені подобається малювати, цим і займаюсь. — так сама художниця розповідає про свою творчість.

Виставка "Ми — наші планети" — це поєднання образотворчого мистецтва з відео інсталяціями, музикою і скульптурою. Полтавці зможуть побачити вже знайомі планети

Сонячної системи в новому цікавому ракурсі. Всі роботи виконані олією на полотні. Розповідаючи про тематику виставки, Марія Сущук зазначає:
- Глибина настільки недосяжна для людського розуму, що іноді так і хочеться пірнути в його таємничу безодню з головою. Мене завжди вражала Сонячна система з її суворими законами. Кожна планета унікальна, далека та невідома, ось вона — краса неосяжного та таємничого.

Крім самої виставки на гостей заходу очікує фуршет та "космічний музичний сет" від київських DJ Богдана Конакова, Микити Сульженко та Артема Ільїна.

Виставка Марії Сущук "Ми — наші планети" триватиме в кафе "Цех" до 15 жовтня.

Вхід на захід вільний. 


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь