19 Ноября,
01:18
Это архивная запись.

Перегляд літератури «Книга – скарб, доступний кожному»

Дата:19 Сент 2016 — 02 Окт 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

Відділ обслуговування користувачів до Всеукраїнського дня бібліотек представляє відкритий перегляд літератури "Книга – скарб, доступний кожному".

30 вересня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Дев’ятнадцятий рік поспіль це свято об’єднує всіх співвітчизників, рівних у праві користуватися бібліотеками, їх ресурсами та послугами.

Відділ обслуговування користувачів з 19 вересня по 2 жовтня поточного року пропонує увазі відвідувачів відкритий перегляд літератури "Книга – скарб, доступний кожному". Мета його – ще раз нагадати всім про високе призначення Бібліотеки та бібліотекара: інформувати та просвіщати, організовувати безперешкодний доступ до інформації та ресурсів бібліотек, навчати орієнтуватися в безмежному морі різноманітних джерел інформації, а ще – бути соціально значущими центрами громад.

При розкопках в Стародавньому Єгипті, над входом в одне з приміщень палацу фараона, археологи виявили напис "Аптека для душі". Цей вхід, оздоблений золотом, вів до бібліотеки, заснованої більш як три тисячі років тому при Рамзесі ІІ. Єгиптяни вважали, що книги можна порівнювати з ліками, які покращують розумову діяльність людини, облагороджують душу.

Бібліотека – це сховище пам’яті й мудрості всього людства, всієї сучасної цивілізації. Вона збирає й передає знання в просторі й часі, зберігає той нерозривний ланцюжок культури від стародавніх часів до сьогодення, забезпечує накопичення історичного досвіду. І місія бібліотекара полягає в тому, щоб зберегти й розвинути те, що іменується духовністю суспільства.

То ж нехай і сьогодні, як і впродовж багатьох століть до цього, бібліотека залишається не тільки невичерпним джерелом знань, а й добрим другом, надійним помічником та найкращою відрадою для серця.
Зі святом усіх – і бібліотекарів, і користувачів бібліотек!!!


не пропустите это:

25 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
26 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь