23 Октября,
14:25
Это архивная запись.

Виставка Вікторії Сорочинські "Анна і Єва"

Дата:08 Сент 2016 — 02 Окт 2016
Время:17:00
Место:JUMP галерея современного искусства

улица Монастырская, 3  на карте Полтавы

тел.: +38 (067) 50-10-600

З 8 вересня по 2 жовтня в галереї сучасного мистецтва Jump експонується фотопроект Вікторії Сорочинські. Проект Вікторії Сорочінські "Анна і Єва" вперше був представлений в рамках "Місяця фотографії 2010" в Парижі на виставці "Захоплення реальності вигадкою, сильні вітри і безлади на сході".

Центральною темою проекту є історія дитинства і, як наслідок, розвиток фантазій, страхів і "уроків" материнства. В бездоганно поставлених кадрах, спираючись на міфи, народні казки і забобони, розглядаючи сприйняття дитиною того, "що добре і що погано", Вікторія передає світ фантазій Єви, характер її складно організованих і повних драматизму відносин з матір’ю.

Глядач спостерігає незвичайну рольову гру двох головних героїнь, яка також розгортається між ними і фотографом. За художнім вимислом можна відчути справжні полюса напруги – тендітність душевного світу Анни і рішучість Єви. Як Аліса за межами світу казки, маленька Єва втримує в руках ті кінці, які допомагають зберегти рівновагу і розвиватися самому сюжету.
"Анна і Єва привернули мою увагу тому, що межа між дитиною і дорослою жінкою виявилася дуже сильно розмитою. Іноді здавалося, що молода матір ще більша дитина, ніж її чотирирічна донька. Часто було складно сказати, хто з двох мав владу і контролював ситуацію, і хто саме вчився осягати той внутрішній зміст, наявність якого і означає бути людиною в цьому світі" — розповідає про свій проект художниця.

Вікторія Сорочінські народилася в Україні в 1979р., у віці 11 років разом з батьками вона переїхала до Ізраїлю, потім в Канаду. Пізніше отримала магістра образотворчого мистецтва в Нью-Йорку. В 2005 році в Монреалі Вікторія почала знімати маленьку російську дівчинку, якій тоді виповнилося три роки, і її двадцятитрирічну маму.
В даний час Вікторія Сорочінські живе в Берліні і викладає в BTK University of art & design.

Географія виставки:
2010 – "Захоплення реальності вигадкою" ("Анна і Єва"), "Еспас Дюпон" (Місяць фотографії), Париж, Франція.
2011-2012 – "Анна і Єва", Галерея FNAC (Виставку показували в Італії: Мілан, Турин, Верона, Женева, Флоренція, Неаполь).
2012 – "Анна і Єва", Catherine Edelman Gallery, Чікаго, США.
2012 – "Анна і Єва", Stimultania Photography Center, Страсбург, Франція.
2013 – MAMM – Мультимедіа Арт Музей, Москва, Росія.
2013 – Fotografia Europea Festival– Реджио Емілія, Італія.
2013 – Fotomuseo Braga, Encontros da Emagem, Брага, Португалія.
2013 – "Я– Галерея" (в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури "Вiзii") Київ, Україна.
2014 – Encuentros Abiertos Festival, Центр Реколетта, Буенос Айрес, Аргентина.
2015 – Fotografica Bogota Festival, Богота, Колумбія.
2016 – Projectraum-PhotoWerkBerlin, Берлін, Німеччина.

Офіційний куратор виставки Лаура Серані.
Вхід на всі заходи вільний.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь