17 Ноября,
21:15
Это архивная запись.

Книжкова виставка «Іван Крип’якевич як особистість і науковець»

Дата:13 Июн 2016 — 26 Июн 2016
Время:10:00
Место:Полтавская обласная универсальная научная библиотека им.Котляревского

улица Небесной Сотни (Ленина), 17  на карте Полтавы

тел.: Тел.: (05322) 2-17-83 Тел./факс: 56-99-30

У відділі обслуговування користувачів відкрилася книжкова виставка «Іван Крип’якевич як особистість і науковець» (До 130-річчя від дня народження І. П. Крип’якевича).
Іван Крип’якевич належить до когорти великих науковців. Перед нами він постає не лише як талановитий історик і етнограф, а й як неймовірно обдарований письменник і педагог. Його твори для дітей – це чудове поєднання письменницького таланту з історичними знаннями. Адже бути істориком за освітою і писати художні твори для дітей – це дуже складна річ, бо діти є найвибагливішими в світі читачами. Саме Івану Крип’якевичу вдалося перетворити «сухі» історичні факти на захоплюючі літературні твори, що є цікавим як для дітей, так і для дорослих.
Представлені на виставці документи розкривають ще одну грань особистості вченого. Іван Крип’якевич постає перед нами як краєзнавець, невтомний дослідник Львова. Книги про Львів зачаровують не тільки своєю досконалістю, а й беззаперечною любов’ю до рідного міста.
Переглянувши виставку, кожен з нас може долучитися до числа шанувальників наукового та літературного таланту видатного сина України Івана Крип’якевича.
Книжкова експозиція діє з 13 по 26 червня 2016 р.


не пропустите это:

25 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
26 Окт 2017 — 26 Ноя 2017
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь