20 Октября,
19:16
Это архивная запись.

Виставка нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс- 2016»

Дата:18 Фев 2016 — 19 Фев 2016
Время:10:00
Место:Городской дом культуры

площадь Независимости, 16  на карте Полтавы

тел.: (05322) 2-29-44, 2-14-91,методкабінет: (0532)56-37-76;

Виставка “Нафта.Газ.Сервіс-2016” дванадцять років поспіль є своєрідним підсумковим етапом у діяльності компаній нафтогазового комплексу на Полтавщині. Всі ці роки захід розширює свою географію та приймає учасників не тільки з усієї України, а й представників іноземних компаній.

Виставка «Нафта. Газ. Сервіс- 2016» - іміджевий захід нашого регіону, спрямована об’єктивно показати роль та потенціал регіону на паливно-енергетичному ринку, презентувати досягнення компаній та підприємств галузі, ознайомити із стратегіями подальшого розвитку, зміцнити відносини з діловими партнерами.

Захід збере фахівців більше 40-ка провідних підприємств України та зарубіжжя у сфері видобування нафти і газу та надання супутніх сервісних послуг. Вони представлять свої новітні розробки, технології та проекти для підвищення ефективності освоєння нафтогазових надр.

Керівництво Полтавської області підтримало проведення виставки, як платформи для вироблення шляхів нарощування видобутку газу і зменшення залежності України від імпорту енергоресурсів.

У рамках виставки відбудеться науково-практична конференція на тему «Співпраця наукових установ, навчальних закладів та підприємств у розвитку видобувної галузі та підготовці фахівців», під час якої свої доклади представлять керівники Спілки буровиків України, Інституту геологічних наук НАН України, НАК «Нафтогаз України» та інших
підприємств.

Також заплановано проведення двох професійних круглих столів. Темами для обговорення стануть буріння глибоких та надглибоких свердловин, а також впровадження інноваційних рішень для розвідки та видобування вуглеводнів у складних гірничо-геологічних умовах. Співорганізатором круглих столів виступить ПрАТ «Нафтогазвидобування».

Полтавщина не тільки один з найбільших нафтогазоносних регіонів України, а і гостинний край, який залишає добрі спогади у всіх, хто хоч раз побував на нашій землі.


не пропустите это:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь