НОВИНИАФІШАКІНОКАТАЛОГ ПІДПРИЄМСТВЗАКЛАДИ HoReCaКРАСА ТА ЗДОРОВ'ЯПОГОДАГОРОСКОП
22 Квітня, 19:28
Это архивная запись.

Виставка нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс- 2016»

Дата:18 Лют 2016 — 19 Лют 2016
Час:10:00
Місце:Городской дом культуры

площадь Независимости, 16  на карте Полтавы

тел.: (0532) 52-79-30, 52-14-91

Виставка “Нафта.Газ.Сервіс-2016” дванадцять років поспіль є своєрідним підсумковим етапом у діяльності компаній нафтогазового комплексу на Полтавщині. Всі ці роки захід розширює свою географію та приймає учасників не тільки з усієї України, а й представників іноземних компаній.

Виставка «Нафта. Газ. Сервіс- 2016» - іміджевий захід нашого регіону, спрямована об’єктивно показати роль та потенціал регіону на паливно-енергетичному ринку, презентувати досягнення компаній та підприємств галузі, ознайомити із стратегіями подальшого розвитку, зміцнити відносини з діловими партнерами.

Захід збере фахівців більше 40-ка провідних підприємств України та зарубіжжя у сфері видобування нафти і газу та надання супутніх сервісних послуг. Вони представлять свої новітні розробки, технології та проекти для підвищення ефективності освоєння нафтогазових надр.

Керівництво Полтавської області підтримало проведення виставки, як платформи для вироблення шляхів нарощування видобутку газу і зменшення залежності України від імпорту енергоресурсів.

У рамках виставки відбудеться науково-практична конференція на тему «Співпраця наукових установ, навчальних закладів та підприємств у розвитку видобувної галузі та підготовці фахівців», під час якої свої доклади представлять керівники Спілки буровиків України, Інституту геологічних наук НАН України, НАК «Нафтогаз України» та інших
підприємств.

Також заплановано проведення двох професійних круглих столів. Темами для обговорення стануть буріння глибоких та надглибоких свердловин, а також впровадження інноваційних рішень для розвідки та видобування вуглеводнів у складних гірничо-геологічних умовах. Співорганізатором круглих столів виступить ПрАТ «Нафтогазвидобування».

Полтавщина не тільки один з найбільших нафтогазоносних регіонів України, а і гостинний край, який залишає добрі спогади у всіх, хто хоч раз побував на нашій землі.


не пропустіть це:

разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок